32 місця в Україні, де відсвяткувати майбутню перемогу!

карпаты

Усі країни відкриті для українців однак сердце кличе лише до рідної України.

Нашою країною зараз захоплюється увесь світ, а ми всі щиро чекаємо на перемогу, щоб знову повернутися у найкрасивіші місця України. 

Бакота 

Бакота – це затоплене село у Хмельницькій області. Розкопки свідчать, що протягом багатьох століть це місце було культурним центром країни.

Миколаївська обсерваторія

Одна із найстаріших обсерваторій Східної Європи, а також пам’ятка архітектури загальнонаціонального значення на території України. Будівля одного віку з містом і належить до переліку об’єктів, які можуть претендувати на включення до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Тунель кохання

Це одне з найромантичніших місць не лише в країні, а й у світі приваблює закоханих з України та інших держав.

Підгорецький замок

Величний palazzo in fortezza у Підгірцях, який називають «українським Версалем», вважається найкрасивішим замком Золотої Підкови Львівщини.

Каскади

Урочище Каскади — місце розповсюдження водоспадів з довколишніх околиць. Крім того, воно розташувалося на місці давньої тектонічної структури, вік якої налічує більше сотень років.

«Дев’ятка»

Найбільша в Європі доменна піч #9 розташована в Україні. Її висота з 35-поверховий будинок, виробляє 9200 тонн чавуну на добу.

Актівський каньйон

Однією з цікавинок Миколаївщини є Актівський каньйон. Являє собою унікальний комплекс гранітних скель, валунів та степової і водної екосистем, розміщений на одному з найстаріших клаптиків суші Євразії.

Вилково 

Місто в Одеській області, також відоме під назвою «Українська Венеція», було засноване у першій половині XVIII століття старовірами, які втекли від релігійних переслідувань.

«Домажир»

Ведмежий притулок «Домажир» — реабілітаційний центр, метою якого є допомога та порятунок цих звірів після їх перебування у зоопарках, цирках та інших розважальних закладах.

Мавринський майдан 

Знаходиться ця надзвичайна споруда неподалік міста Павлограда, поблизу села Маврина на Дніпровщині – де просто посеред степу своєрідне скупчення долин та пагорбів.

Києво-Печерська лавра

Одна з найголовніших святинь православ’я, що збереглася майже у первозданному вигляді ще з 11 століття.

Майдан Незалежності

Головна площа столиці, де завжди гуляють біля фонтанів, фотографуються поряд із величним монументом та надсилають листи рідним з головного відділу пошти. Від Майдану розпочинають свій відлік кілька головних вулиць Києва.

Дерибасівська вулиця

Вулиця, оспівана у віршах та піснях, свого роду візитна картка міста у моря. Тут немає галасливого транспорту, можна спокійно прогулятися і з головою поринути в атмосферу курорту з морським присмаком.

Соляні підземелля в Соледарі

Донбас (донецький вугільний басейн) – український регіон, який із 2014 року у центрі російсько-української війни. Він знаний не тільки вугільними шахтами, а і соляними – у місті Соледар. Тут знаходиться одне з найбільших у світі підприємств із видобутку солі.

Хотинська фортеця

Собор Святої Софії

Старий замок Кам’янця-Подільського

Палац графів Шенборнів

Остров Хортиця

Озеро Синевір

Костел і монастир бернардинів у Львові 

Карпати

Замок у Луцьку

Замок «Паланок»

Парк Софія

Замок Радомисль

Рожеве озеро 

Асканія-Нова

Острів Джарилгач

Харківський держпром

Акерманська фортеця

Олешківські піски

 

32

А потім запрошуємо вас завітати у кожне хоробре місто нашої країни, яке не підкориться і гідно чекатиме довгоочікуваної миті — Перемоги!

Читайте также: Покорение Говерлы и любимый город для прогулок в Украине — travel-блиц с Машей Дидковской