Америка: умови для отримання візи та допомога українцям

Подаватися на політичний притулок чи якусь спеціальну візу, як було у випадку з афганцями, українці поки не можуть.

У США наразі немає системи прийому українців, які втікають від війни яку розпочала росія, під статусом чи програмою саме як біженців. Однак Міністерство внутрішньої безпеки США оголосило, що надаватиме українцям статус тимчасового захисту. Це означає, що ті українці, які перебували у США станом на перше березня та раніше, можуть залишитися у країні навіть після завершення терміну дії їхньої візи чи дозволу на роботу протягом вісімнадцяти місяців.

Українка Вікторія Майкова зараз перебуває в Америці та готова безплатно проконсультувати щодо подання на візу в США та яку допомогу можна отримати кожному українцю, який постраждав через війну яку розпочала росія. Зв’язатися з фахівцем можна в інстаграм або за допомогою e-mail vm@glp.world.

 Є декілька варіантів отримання візи

  • Для отримання візи можна подати документи у Європі. Відкривають візу добре особливо тим у кого родичі. Краще зверніться до послуг спеціальних менеджерів, які допоможуть вам заповнити правильну анкету.
  • Зараз можна прилетіти до Мексики, Тихуани та пройти кордон без візи до Америки та потрапити до Сан-Дієго – це офіційно дозволено. Вам видадуть гуманітарний пароль із правом на роботу терміном один рік. Однак поки діятиме цей термін неможливо лишити країну.
  • Ті, хто прилетів до Америки до 1 березня за допомогою адвоката можуть податись на TPS і також отримати легальний статус та дозвіл на роботу.
  • Якщо у вас вже є туристична віза В1/В2 можна приїхати до США та перебувати тут 6 місяців. Без права на роботу – в інакшому випадку це нелегально і карається. Для того, щоб залишитися в США легально, змінити статус – необхідно найняти адвоката. Він розповість, чи є варіанти особисто для вас. Може ви зможете отримати робочу чи візу таланту. Звертатися слід тільки до перевірених адвокатів, краще до американців. Не шкодуйте гроші на їхні послуги. Дізнайтеся все дуже детально і пам’ятайте, якщо хоч один день ви будете знаходитись в нелегальному статусі, то депортація гарантована.

Читайте також: Як перетнути державний кордон безпечно!