Америка: умови для отримання візи та допомога українцям

Подаватися на політичний притулок чи якусь спеціальну візу, як було у випадку з афганцями, українці поки не можуть.

З 25 квітня українських громадян не пропускають через сухопутний кордон США без активної візи чи без дозволу на в’їзд через програму Uniting for Ukraine.

«Об’єднуємося для України» — це спрощена схема надання притулку, яку запустили для виконання заявленої раніше програми про запрошення 100 тисяч біженців України. Таким чином можна в’їхати до США на термін до 2 років з правом на роботу.

Щоб скористатися програмою «Uniting for Ukraine», необхідно:

  • перебувати на території України до 11 лютого 2022 року;
  • мати спонсора у Штатах;
  • зробити вакцинацію та дотримуватися інших вимог охорони здоров’я;
  • аройти потрібні перевірки безпеки.

Українка Вікторія Майкова зараз перебуває в Америці та готова безплатно проконсультувати щодо подання на візу в США та яку допомогу можна отримати кожному українцю, який постраждав через війну яку розпочала росія. Зв’язатися з фахівцем можна в інстаграм або за допомогою e-mail vm@glp.world.

 Є декілька варіантів отримання візи

  • Для отримання візи можна подати документи у Європі. Відкривають візу добре особливо тим у кого родичі. Краще зверніться до послуг спеціальних менеджерів, які допоможуть вам заповнити правильну анкету.
  • Ті, хто прилетів до Америки до 1 березня за допомогою адвоката можуть податись на TPS і також отримати легальний статус та дозвіл на роботу.
  • Якщо у вас вже є туристична віза В1/В2 можна приїхати до США та перебувати тут 6 місяців. Без права на роботу – в інакшому випадку це нелегально і карається. Для того, щоб залишитися в США легально, змінити статус – необхідно найняти адвоката. Він розповість, чи є варіанти особисто для вас. Може ви зможете отримати робочу чи візу таланту. Звертатися слід тільки до перевірених адвокатів, краще до американців. Не шкодуйте гроші на їхні послуги. Дізнайтеся все дуже детально і пам’ятайте, якщо хоч один день ви будете знаходитись в нелегальному статусі, то депортація гарантована.

Читайте також: Як перетнути державний кордон безпечно!