Америка: умови для отримання візи та допомога українцям

америка

Новини з Держдепартаменту.

Державний департамент Сполучених Штатів Америки опублікував оновлення закону про візи і деякі візи значно подорожчають.

  • Бізнес та туристичні візи B1/B2, студентські F1/F2, гостьові J коштуватимуть $185 замість $160.
  • Сезонні робочі візи H, L, O, P, Q і R коштуватимуть $205 замість $190.
  • Значні зміни у ціні віз категорії Е для трейдерів та інвесторів – їхня ціна тепер $315 замість $205.

Інші консульські збори не належать до цього правила, включаючи відмову від обов’язкової оплати за дворічне проживання для деяких відвідувачів обміну. Все про збори можна знайти на сайтах посольств та консульств США. Оскільки візи для роботи та туризму мають важливе значення для зовнішньої політики президента Байдена, і посольство США визнає найважливішу роль, яку міжнародні поїздки відіграють в економіці США.

Нагадаємо також про програму «Об’єднуємося для України» — це спрощена схема надання притулку, яку запустили для виконання заявленої раніше програми про запрошення 100 тисяч біженців України. Таким чином можна в’їхати до США на термін до 2 років з правом на роботу.

Щоб скористатися програмою «Uniting for Ukraine», необхідно:

  • перебувати на території України до 11 лютого 2022 року;
  • мати спонсора у Штатах;
  • зробити вакцинацію та дотримуватися інших вимог охорони здоров’я;
  • аройти потрібні перевірки безпеки.

Українка Вікторія Майкова зараз перебуває в Америці та готова безплатно проконсультувати щодо подання на візу в США та яку допомогу можна отримати кожному українцю, який постраждав через війну яку розпочала росія. Зв’язатися з фахівцем можна в інстаграм або за допомогою e-mail vm@glp.world.

 Є декілька варіантів отримання візи

  • Для отримання візи можна подати документи у Європі. Відкривають візу добре особливо тим у кого родичі. Краще зверніться до послуг спеціальних менеджерів, які допоможуть вам заповнити правильну анкету.
  • Ті, хто прилетів до Америки до 1 березня за допомогою адвоката можуть податись на TPS і також отримати легальний статус та дозвіл на роботу.
  • Якщо у вас вже є туристична віза В1/В2 можна приїхати до США та перебувати тут 6 місяців. Без права на роботу – в інакшому випадку це нелегально і карається. Для того, щоб залишитися в США легально, змінити статус – необхідно найняти адвоката. Він розповість, чи є варіанти особисто для вас. Може ви зможете отримати робочу чи візу таланту. Звертатися слід тільки до перевірених адвокатів, краще до американців. Не шкодуйте гроші на їхні послуги. Дізнайтеся все дуже детально і пам’ятайте, якщо хоч один день ви будете знаходитись в нелегальному статусі, то депортація гарантована.

Читайте також: Як перетнути державний кордон безпечно!