Безкоштовний проїзд у Польщі: ще один залізничний перевізник допомагає українцям

Звертайте увагу при плануванні подорожі.

Польський залізничний оператор Regio надасть можливість безкоштовного проїзду всім українцям.

З цього громадяни України (діти та підлітки до 18 років, жінки та чоловіки віком від 60 років) зможуть безкоштовно їздити поїздами REGIO та interREGIO в межах Польщі. Для проїзду знадобиться лише документ, що засвідчує особу та підтверджує громадянство.

Також Regio повідомили про запуск рейсів до прикордонних пунктів Дорогуськ – Люблін та Перемишль/Медика – Краків, що полегшить пересування біженців одразу після перетину кордону з Польщею. Також нагадаємо, що у цій статті ми розповіли про всі країни, які зробили безкоштовним залізничний проїзд для українців. Бережіть себе та своїх близьких!

Список країн, які зробили безкоштовним залізничний проїзд для українців

Польский ж/д оператор Regio предоставит возможность бесплатного проезда всем украинцам.

С этого месяца граждане Украины (дети и подростки до 18 лет, женщины и мужчины старше 60 лет) смогут бесплатно ездить на поездах REGIO и interREGIO в пределах Польши. Для проезда понадобится лишь документ, удостоверяющий личность и подтверждающий гражданство.

Также Regio сообщили о запуске рейсов к пограничным пунктам Дорогуск – Люблин и Перемышль/Медика – Краков, что облегчит передвижение беженцев сразу после пересечения границы с Польшей. Также напомним, что в этой статье мы рассказали обо всех странах, которые сделали бесплатным ж/д проезд для украинцев. Берегите себя и своих близких!

Список країн, які зробили безкоштовним залізничний проїзд для українців