Безплатна телемедицина для українців

Кожен має робити те, що він вміє робити найкраще, щоби допомогти українцям зараз.

Лікарі та клініки з усього світу входять у становище українців і надають онлайн консультації тим, хто цього потребує. Chance for Traveller зробив добірку платформ, де можна отримати безплатну допомогу, включаючи психологічну, в режимі онлайн.

  • Likar.support — онлайн-платформа з надання безкоштовних медичних консультацій для українців. Тут вам знайдуть лікарів-волонтерів, до яких можна звернутися, коли потрібна термінова медична порада, а доступу до лікарні немає.
  • Джгут 2.0 Бот пояснює, що робити, якщо ви не знаєте чи забули алгоритми дій при інфаркті, інсульті, зупинці серця, а також дає інші поради першої медичної допомоги.
  • Helsi — тут українці можуть записатися онлайн до лікарів будь-яких спеціальностей. Причому кваліфікацію фахівців підтверджено Міністерством здоров’я України. Від хворого не вимагається декларація чи направлення від сімейного лікаря. Все, що потрібно, — це вибрати лікаря і час прийому. Переглянути актуальний розклад можна на сторінці конкретного лікаря. Деталі прийому можливо подивитися після консультації в особистому кабінеті на сайті.
  • Неприбуткова громадська організація, що базується в Естонії, заснувала ініціативу «Телемедицина Без Кордонів» для лікарів з усього світу, що хочуть підтримати українських громадян, допомагаючи в цей непростий час.  Понад 100 лікарів із найкращих медичних закладів з усього світу вже відкрили власні календарі на платформі Viveo Health, щоби надавати безкоштовні медичні консультації для людей в Україні. Платформа  дозволяє надавати цінну медичну допомогу людям в Україні, що зараз живуть у самому центрі війни. Онлайн доступ до лікарів допомагає забезпечувати пацієнтів інформацією про те, що можна зробити з проблемою в обставинах, що склалися. Вони можуть надати найбільш актуальну інформацію та поради, що будуть найбільш дієвими в обставинах, у яких знаходиться пацієнт.

Усі люди в зоні бойових дій в Україні можуть безкоштовно поспілкуватися з лікарями за допомогою відео- або голосового виклику через мобільний застосунок Viveo Health, доступний у Play Store та App Store. Наразі через  платформу українці можуть отримувати консультації лікарів щодо фізичного та психічного здоров’я.

  • Записатися на онлайн-зустріч з лікарем можна тут.
Якщо ви медичний професіонал, що бажає долучитися до кампанії допомоги українцям, або якщо ви самостійно потребуєте медичної допомоги — відвідайте вебсайт проєкту:https://viveohealth.com/ukraine/.

Читайте також: Безоплатні фінансові послуги для українців