Безоплатні послуги зв’язку для українців у воєнний час

Багато небайдужих компаній та фахівців надають різнопланову допомогу українцям. 

Пропонуємо гайд по безоплатних сервісах від стільникових операторів. 

  • Зв’язок Vodafone надає абонентам 1000 хвилин для дзвінків по Україні та всередині мережі та 10 ГБ. Біженці можуть скористатися послугою «Доступний роумінг», яка включає 400 МБ мобільного інтернету та 60 хвилин на 30 днів за 0 грн. Діє у Польщі, Молдові, Угорщині, Румунії, Німеччині, Чехії, Італії та інших країнах. Пакет може бути продовжено за 100 грн на місяць.
  • «Київстар» дозволив дзвінки в мережі оператора навіть без оплаченого пакета за чинним тарифом. Також знімається комісія в рамках послуги «Екстра гроші», завдяки якій можна замовити додаткові кошти на свій рахунок, а повернути пізніше. Київстар безкоштовно надаватиме інтернет усім клієнтам, у кого він не був оплачений і не працював до цього.
  • Lifecell щодня нараховує 2 ГБ абонентам на спілкування у месенджерах Viber, Telegram, WhatsApp та Skype без додаткової плати. Навіть із нулем на рахунку користувачі можуть телефонувати, писати та пересилати файли. Крім цього військовим, правоохоронцям, медикам та працівникам критичної інфраструктури нараховується мобільний інтернет, хвилини для дзвінків на будь-які номери в Україні та SMS.
  • Zoom надав преміум доступ для українців.
  • Viber пропонує 60 хвилин дзвінків через сервіс Viber Out.
  • Польські мобільні оператори Plus, T-Mobile, Play, Orange забезпечують наших громадян безкоштовними SIM-картками з інтернетом та безлімітом на дзвінки в Україну. А чеський оператор О2 пропонує картку на 100 ГБ на місяць + 100 крон на рахунку.

Читайте також: Deutsche Bahn пропонує роботу для українців