Блогер Таня Пренткович — про подорожі, магію Балі та відпочинок з сином

Фото: Таня Пренткович

Відомий блогер Таня Пренткович нещодавно повернулася з подорожі. Разом зі своїм чоловіком Орестом і сином Іваном та компанією друзів, вони вирушили насолоджуватися сонячним Балі. Таня розповіла Chance for traveller як часто вона подорожує, що взяти з собою в поїздку і які країни варто обов’язково відвідати?

Як в родині ви вирішуєте, куди поїхати відпочивати?

Перше і головне питання — компанія. Якщо з нами син Іван, відпочинок набуває інших, але не менш яскравих фарб! Переважно, ми Колумби і любимо відкривати нові території, але буває, що ми повертаємося до місця, країни, які дуже сподобалися! Для нас важлива природа, приємний клімат, наявність гарних фотогенічних локацій.

Фото: Таня Пренткович

Розкажи про напрямок, який тебе надихає і енергетично наповнює.

Я люблю світ і хочу показати його Івану. Всі горизонти для мене — надихаючі! Зміна локацій мене наповнює енергією і я знову готова підкорювати світ. Однаково люблю Європу і екзотичну Азію! Мені комфортно в горах і на морських пляжах.

Яке найяскравіше враження в подорожах було з останніх поїздок?

Спокій на Балі. Телефон мовчав, син сміявся, чоловік обіймав. Навіть без туристичних місць, це було дуже важливо!

Фото: Таня Пренткович

Що для вас важливо відвідати в новій країні в першу чергу?

Каву, бо ми її любимо! Звертаю увагу на одяг місцевих, локальні продукти і країни, які поблизу. Люблю подорожі в подорожах. Дуже важливі люди, атмосфера і, звичайно, інфраструктура. Особливу увагу звертаю на їжу, адже як ресторатор я завжди шукаю нові гастрономічні поєднання смаків.

Траплялося підтверджувати або розвінчувати стереотипи про країни?

Албанія! Не розумію, чому там так мало туристів? Думаю, що це не надовго! Дві години паромом з Корфу і ти в іншій країні, де ціни тішать, природа кайф, а ще смачні морепродукти.

Фото: Таня Пренткович

З ким найчастіше подорожуєш?

Не одна! Найбільше спільних країн у нас з Аліною і Петром Заставними. Пощастило знайти друзів, які такі ж легкі на підйом як і ми! І не бояться компанії грудної дитини. У В’єтнам з нами літали, багато по Європі разом подорожували та ось нещодавно повернулися з Балі. Моя найкраща компанія — це мій чоловік! Хоча інколи дуже хочеться відпочити лише з дівчатками. Минулого року так побачили Кіпр, Рим, Роттердам, Анталію!

Цього року дуже популярні solo-подорожі. Чи був у вас такий досвід?

Поки що ні. Люблю розділяти емоції та і хто ж мене сфотографує? Але якщо чесно, після Балі, задумалася про це! Спостерігала за жінками, які були одні і просто неспішно читали книги біля басейну і працювали. Мені б таке підійшло, думаю.

Фото: Таня Пренткович

ТОП-5 речей, які завжди береш з собою в подорож.

Power bank, білу футболку, фотоапарат, сонцезахисні окуляри (більше шансів вдало вийти на фото з першого разу) і декілька образів, які пасуватимуть під локацію.

Які міста або країни збираєшся відвідати в найближчому майбутньому?

Америка.

Фото: Таня Пренткович

Читайте еще: Travel inspiration: 10 украинских блогеров, которые вдохновляют на путешествия