Booking дарує українцям знижки на житло у готелях Європи

Booking дає українським біженцям знижки 50-100% у готелях Європи

Туристичний сервіс Booking.com у партнерстві з низкою європейських готелів надають знижку у розмірі 50% на бронювання проживання для українських біженців.

«Разом з партнерами – власниками об’єктів розміщення – ми надаємо можливість безоплатного проживання або бронювання зі суттєвими знижками для людей, які вимушено залишили Україну. Ми пропонуємо знижки від 50% або повністю безкоштовне проживання (без урахування податків та зборів)», – йдеться у повідомленні.

Спеціальний тариф для людей, які були вимушені тимчасово поїхати з України доступний у варіантах розміщення, що беруть участь у програмі — це Словаччина, Угорщина, Румунія, Польща, Молдова, Чехія, Італія, Німеччина, Нідерланди та Австрія.

Знижка від 50% надається на бронювання в об’єктах розміщення, що беруть участь у кампанії. Такі об’єкти відмічені значком «Тариф для українських біженців» в результатах пошуку та на сторінці вибору номерів. Бронювання має бути проведене не раніше ніж за 3 дні до заїзду. Знижка застосовується лише до вартості номера (без урахування додаткових зборів та податків) та не підсумовується з будь-якими іншими знижками. Кількість номерів за тарифом обмежена. Безоплатне та пільгове проживання призначається лише для осіб, які вимушено залишили Україну. Під час реєстрації заїзду можуть попросити посвідчення особи.

Читайте також: Як отримати грошову допомогу ЮНІСЕФ постраждалим від війни сім’ям?

 

Спеціальний тариф для біженців з України доступний у варіантах розміщення, що беруть участь у програмі, у Словаччині, Угорщині, Румунії, Польщі, Молдові, Чехії, Італії, Німеччині, Нідерландах та Австрії.