Byblos Saint-Tropez — готель натхненний шармом Бріджит Бардо

 

936full-brigitte-bardot-11

28 вересня виповнюється 86 років французькій акторці Бріджит Бардо, яка стала одним із символів цієї країни ще у 1960-х роках.

За 21 рік своєї кар’єри секс-символ Франції БіБі і сьогоднішня іменинниця знялася аж у 48 фільмах та записала 80 пісень. Всесвітню славу Бріжит Бардо приніс фільм «І Бог створив жінку» режисера та першого чоловіка актриси Роже Вадима. У свої 39 всесвітньовідома Брижит шокувала світ заявою, що назавжди йде з кіно. Вона вирішила присвятити своє життя порятунку тварин та створила багатомільйонний фонд. Зараз Бардо мешкає сама на віллі в Сан-Тропі в оточенні сотень улюбленців.

Бріджит Бардо з чоловіком Гюнтером Саксом на відпочинку

У далекі 60-ті ліванський мільйонер Проспер Гай Пара, як тисячі чоловіків по всьому світу, закохався в Бріжит Бардо. Залицяння не дали плодів і підприємець зважився зробити актрисі подарунок — збудував на честь Бріджіт розкішний готель Byblos у її рідному місті — Сен-Тропе. До речі, номер із відомим величезним балконом був придуманий спеціально для ефектних появ кінодіви.

Byblos Saint-Tropez

На відкритті веселилися усі rich&famous, а господинями вечора стали вищезгадана Бріжит Бардо та Мірей Дарк, не менш відома актриса, дружина Алена Делона.

Byblos Saint-Tropez

Після відкриття, Бріжит Бардо можна було частенько зустріти в Byblos Saint-Tropez у галасливій компанії друзів, у тому числі знаменитостей. 1967 року Гай Пара продав готель Сільвану Флуара. Нині готелем управляє його онук Антуанн Шеванн.

Byblos Saint-Tropez

Саме в Byblos знаходиться найзнаменитіший на всій Рів’єрі нічний клуб Les Caves du Roy, який вже понад 30 років збирає світських персонажів з усього узбережжя.

 

caves

Les Caves du Roy

У наші дні тут легко можна зустріти Наомі Кемпбелл, Брюса Вілліса, Джека Ніколсона, Джорджа Клуні, Елтона Джона, принца Монако Альберта та багатьох інших. Знаменитості впевнені, що можуть відпочити в повній безпеці від настирливих папараці, тому що Les Caves du Roy славиться надійною охороною. Наприклад, на відкритті одного з сезонів у Les Caves du Roy гості спостерігали дружину мера Сен-Тропе, що танцювала на столі. Адже атмосфера клубу така, що всі рамки, чи це вік чи соціальний статус, стираються. Тут усі рівні.