Укрзалізниця призначила ще один потяг з Києва до Перемишля

Укрзалізниця призначила ще один потяг Інтерсіті+ у сполученні Київ – Перемишль з цього місяця.

Поїзд відправлятиметься щоденно з Києва о 17:00, прибуватиме до Перемишля о 05:00. У зворотному напрямку, з Перемишля, поїзд відправлятиметься щоденно з 21 квітня о 08:00 і прибуватиме до Києва о 20:43.

По станції Перемишль організована пересадка на поїзди до Кракова, Берліна та Праги. Після прибуття до Перемишля пасажири з мінімальним часом очікування зможуть пересісти на:

05:50 – поїзд Перемишль – Краків;
07:07 – поїзд Перемишль – Берлін;
07:22 – поїзд Перемишль – Прага.

“Укрзалізниця” також відкрила онлайн-продаж квитків на рейси зі Львова в Хелм, а також з Києва в Перемишль: booking.uz.gov.ua. Посадка в польські поїзди – за заздалегідь отриманими в касі безкоштовними квитками, які видаються за умови пред’явлення закордонного паспорта громадянина України, або проїзного документа від Укрзалізниці на поїзд до Польщі, або номера PESEL разом з будь-яким іншим документом, що посвідчує особу.

Також нагадаємо, що словацька залізниця призначила потяги для вивозу людей, яким довелося покинути Україну. Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці». Поїзд відправлятиметься зі станції Чиєрна-над-Тісоу (Словачинна) о 7:00 та прибуватиме до Чопа о 7:40. Назад поїзд вирушатиме о 10:35 та прибуватиме до Кошице о 13:49. Крім цього щоденно курсують поїзди Чиєрна-над-Тісоу – Кошице. В «Укрзалізниці» нагадали, що зі станції Чоп до станції Захонь (Угорщина) протягом дня з інтервалом у три години курсуватимуть дев’ять пар поїздів.

Словацкая железная дорога уже назначила поезда для вывоза людей, которым пришлось покинуть Украину из-за агрессии России. Об этом сообщает пресс-служба «Украинской железной дороги». Поезд будет отправляться со станции Чьерна-над-Тисоу (Словакия) в 7:00 и прибывать в Чоп в 7:40. Обратно поезд будет отправляться в 10:35 и прибывать в Кошице в 13:49.

Также ежедневно будут курсировать поезда Чьерна-над-Тисоу– Кошице. Также напоминаем, что со станции Чоп в станцию ​​Захонь (Венгрия) в течение дня с интервалом в три часа курсируют девять пар поездов.

Читайте також: #UNITEDFORUKRAINE: платформа допомоги українцям за кордоном