Де в Європі знайти житло українцям, які тимчасово вимушені були залишити країну?

CFT знайомить з новими сайтами для пошуку житла українцям.

Іноді пошук житла, який пропонують біженцям з України в Європі, може затягнутися. Рекомендуємо набратися терпіння й очікувати підтвердження запитів, адже деякі пропозиції можуть бути вже не актуальними.

  • Ініціатива «Допомагай!» пропонує безкоштовне тимчасове житло для біженців у безпечних містах України або за кордоном. Щоб знайти прихисток слід зателефонувати 0 (800) 332 238 або заповнити форму на сайті.
  • На телеграм-каналі UAhelpinfo зібрали інформацію про житло, транспорт, медичні та юридичні питання в Україні та за кордоном – у Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині, Німеччині, Молдові, Литві, Чехії, Естонії, Болгарії, Іспанії, Латвії, Туреччині, Франції, Сербіі, Італії.
  • «Прихисток» — ініціатива, що покликана допомогти людям на території України, які в результаті війни втратили можливість мирно жити у себе вдома. Будь-який громадянин незалежно від віку, статі чи матеріального становища має можливість звернутися за допомогою, щоб знайти собі прихисток у цей важкий період.
  • https://icanhelp.host/ — платформа пошуку житла по всьому світу для українців;
  • Аві Шифман та Марко Бурштейн, студенти Гарварду, які за три дні розробили та запустили сайт для українських біженців www.ukrainetakeshelter.com На сайті одразу 12 мовами доступна інформація про безоплатне житло у всьому світі. Відразу можна побачити, чи готові господарі приймати тварин, мову, якою говорять власники житла, скільки є місць і як надовго готові приймати українців: www.ukrainetakeshelter.com

Тож переможемо! Передайте, будь ласка, тим, кому це знадобиться.

Ави Шифман и Марко Бурштейн, студенты Гарварда, которые за три дня разработали и запустили сайт для украинских беженцев www.ukrainetakeshelter.com

Тут на 12 языках доступна информация про бесплатное жилье во всем мире. Сразу можно увидеть, готовы ли хозяева принимать животных, язык, на котором говорят владельцы жилья, сколько есть мест и как надолго готовы принимать украинцев.

www.ukrainetakeshelter.com

Так победим! Передайте, пожалуйста, тем, кому это пригодится!

Читайте також: #stopwar — як допомогти українській армії