До 3 років! Можливо керувати авто з українським посвідченням в Англії

Для українців, які перебувають в країні Туманого Альбіону

🚗🚙 Люди які приїхали за «українськими» візами, зможуть керувати авто з українським посвідченням водія на території UK до 3 років.

 

❗️❗️🚙 Важливо! «The government will bring forward, as a matter of urgency, the required secondary legislation to make this change.» — ця фраза з урядового сайта означає що закон ще не прийнято, його тільки планують внести у терміновому порядку. До вступу закону в силу, усі хто приїхали більше 12 міс тому не мають права водити авто з українським посвідченням. Це прирівнюєься до їзди без посвідчення і загрожує штрафом у розмірі до £1000.

Що це означає?

 

🚙 Українці на візах Homes for Ukraine, Ukraine Family Scheme, або Ukraine Extension Scheme зможуть користуватися українським посвідченням водія протягом 36 міс з дати першого в»їзду до UK (зараз цей термін — 12 міс).

 

🚙 По закінченні 36-міс строку українське посвідчення треба буде обміняти на британське. Обмін можна зробити і в будь-який момент раніше (тут: https://www.gov.uk/exchange-foreign-driving-licence), що має зміст для зниження вартості страхового поліса, або якщо людина планує залишатися в UK.

 

🚙 Право керування з українським посвідченням зберігатиметься і при переході на інший тип візи, наприклад робочу Skilled Worker

Офіційна інформація тут. 

Читайте також: Jacquemus у Версалі! Як відбувся історичний показ мод