Gold Gala At Ritz: 125 років великої готельної історії

Gold Gala du Ritz — побуваємо на великому святкуванні!

Паризький готель Ritz відсвяткував своє 125-річчя грандіозним «Gold Gala du Ritz» у самому серці своїх величних салонів та блискучого саду. Вечір, на якому зустрілася історія, мистецтво та відомі люди. Chance for Traveller ознайомлює з цією винятковою подією.

На один вечір сади готелю Ritz Paris змінилися, щоби прийняти учасників святкування 125-річного ювілею. Ritz Paris не лише відзначив своє 125-річчя, але й віддав шану своєму засновнику Сезару Рітцу, згадавши золоті відлуння короля-сонця Людовіка XIV, що втілює Вандомську площу.

GOLD GALA AT RITZ

Гості зі світу моди, мистецтва та розваг, такі як Брахім Зайбат, Елоді Фреге та Алексіс Мабіль, надали заходу особливого шику. На заході також були зірки французького кіно: Віржині Ледуайєн, Томер Сіслей, Лоран Лафітт, Леа Сейду, Ізабель Аджані, Ліна Худрі, Жеральдін Накаш, Надя Терешкевич та багато інших… Дивіться фотографії всіх присутніх знаменитостей.

Леа Сейду

Але цього вечора були не лише знаменитості. Справжнє диво полягало в атмосфері. Танці під світлом софітів танцюрист Флоран Мелак та танцівниця балету Паризької опери «Етуаль» Аліса Ренаванд зачарували гостей.

Танцювальні номера

За гастрономічне наповнення вечора відповідали також професіонали. Вишукані смаки були розпещені кулінарними творами Жерома Леграса, виконавчого шеф-кухаря готелю Ritz Paris, Франсуа Перре, головного кондитера готелю, та Ромена де Курсі, головного бармена.

Вечір, що з трьох актів, розвивався як шедевр. Почався він із вокальних номерів, потім пішли вишукані танці, після чого до веселощів приєдналися всі охочі.

Список виступів був довгим, але вражаючим:

  • дует Charly Voodoo та Théophile Alexandre з танцюристами, натхненими буйною маркізою Козаті.
  •  зіркова танцівниця Аліса Ренаванд та інші танцюристи з балету Паризької опери.
  • Electrostreet та симфонічний оркестр готелю Ritz Paris.
  • діджеї Desiderata, Pedro Winter та Kiddy Smile оживили вечір під егідою Дафне Бюркі, церемоніймейстера

Свято гідне престижного готелю.