Хвилі, азарт, перемога: як відбувся чемпіонат України з серфінгу 2023!

Вітаємо українських серферів!

Серфінг — ідеальний вид спорту для закоханих в океан. Він дозволяє відчути свободу, адреналін і всю міць великої хвилі.

У Португалії відбувся Національний Чемпіонат України з серфінгу, які стали відбірковими до Чемпіонату світу ISA World Surfing Games який відбудеться вже скоро в  Сальвадорі. За результатами чемпіонату була сформована збірна України з серфінгу, яка складається з трьох чоловіків та трьох жінок, і буде представляти Україну на світовій спортивній арені.

Українська збірна ще раз довела неосяжну жагу до перемоги своєї країни.

Тож у яких категоріях проходили змагання?

  •   Men’s Open
  •   Women’s Open
  •   Men’s Junior’s (under 18)

Чемпіоном України серед чоловіків став Валерій Монастирський, Чемпіонкою України серед жінок — Марина Клименко, а Чемпіоном України серед юніорів — Марк Ткаченко. Змагання юніорів були першими в історії серфінгу в Україні, і дуже важливою ланкою розвитку спорту. Сам чемпіонат світу в свою чергу є етапом кваліфікації до Олімпійської гри Париж 2024.

Pico da Mota

Змагання проходили на узбережжі Атлантичного океану, на пляжі Pico da Mota, недалеко від міста Пеніше. Організаторами змагань були Українською Федерація Серфінгу, також за підтримки Португальскької Федерації Серфінгу та Peniche Surfing Club. На 2 дні зібрали більше 100 українців серед яких були учасники та всі хто мав змогу приїхати на узбережжя та підтримати український серфінг та українських серферів. Серед учасників було 23 чоловікі та 6 жінок, які приїхали з різних куточків планети, та зараз, через війну, представляють собою світову українську діаспору.

Цей Чемпіонат став третім Чемпіонатом України з серфінгу, і першим, який було проведено поза межами України.

З учасниками можна познайомитися і в Instagram

Wolly (@v.a.l.e.r.o.n.m.a.y) • Фото и видео в Instagram

Maryna Klymenko🇺🇦 (@gatinhasupersurfer) • Фото и видео в Instagram

MARK TKACHENKO (@mark.thelocal) в Instagram

Фото

Mira Ocean (@mirakocean) • Фото и видео в Instagram