InterContinental Hotels and Resorts Group зупиняє діяльність в Росії

Відома готельна мережа зупиняє роботу у країні-агресорі.

Британська компанія IHG Group, яка володіє такими мережами готелів як InterContinental Hotels & Resorts, Holiday Inn, Crowne Plaza та HUALUXE, припиняє  діяльність у Росії.

 

Офіційна заява IHG Group

«Ми залишаємося глибоко стурбованими війною в Україні та гуманітарною кризою, яку вона спричинила. Після початку війни ми оголосили про призупинення майбутніх інвестицій, девелоперської діяльності та відкриття нових готелів в Росії і не збираємося відновлювати будь-які інвестиції чи девелоперську діяльність у доступному для огляду майбутньому. Ми також закрили свій корпоративний офіс у Москві. Ці кроки відбулися після значної матеріальної допомоги від наших партнерів та співробітництва з власниками готелів в інших країнах для надання притулку біженцям.

Згодом, 8 квітня, ми оголосили, що ведемо переговори з власниками 28 готелів під брендом IHG в Росії щодо комплексного, довгострокового управління та франчайзингових контрактів, за якими ці готелі працюють.

Зараз ми припиняємо всі операції в Росії відповідно до еволюціонування режимів санкцій у Великобританії, США та ЄС, а також поточних і зростаючих проблем, пов’язаних із діяльністю в Росії», — йдеться в офіційній заяві готельної мережі.

InterContinental Hotels Group — британська компанія, оператор готельних мереж. Штаб-квартира — в місті Віндзор, графство Беркшир. Міжконтинентальні готелі відкрили свою першу нерухомість на Близькому Сході в 1961 році — Phoenicia Hotel Beirut. Мережа стала однією з перших, хто діяв у Східній Європі. В 1964 році було підписано договір з Esplanade Zagreb Hotel. У 1981 році PanAm продав Inter-Continental конгломерату Grand Metropolitan. У 2003 році компанію було перейменовано на InterContinental Hotels Group.