Улюблені валізи Єлизавети II

A handout photograph shows Britain's Queen Elizabeth sitting in her private audience room in Buckingham Palace next to one of her official red boxes in London

Єлизавета II мала гарний смак та оточувала себе вишуканими аксесуарами.

 Хто знає, може ви захочете поповнити свою колекцію і королівським тревел-аксесуаром!

Багато хто знає, що якщо королеві Єлизаветі II сподобається якийсь певний бренд, вона буде вірна йому довгі роки. Валіза та аксесуари для подорожей – не виняток: елементи багажу бренду Globe-Trotter вона використовує понад 60 років.

Навіки віддана Англії Єлизавета раніше теж дозволяла собі подорожі.

Згідно з Travel and Leisure Її величність подорожувала з таким багажем з моменту її першої поїздки з принцом Філіпом у 1947 році відразу після їхнього весілля. У той час королева придбала розкішний багаж Globe-Trotter і вона досі використовує його для зберігання своїх костюмів під час подорожі. Globe-Trotter відомий своїми класичними шкіряними чохлами ручної роботи, які дуже люблять представники британської еліти. Наприклад, валізу цього бренду колись використовував сер Вінстон Черчілль у 1924 році.

 jeremy-hackett-the-mr-classic-blog-designer-luggage-globetrotter-luggage-l-95276275ecbadddf

В даний час принц Вільям та Кейт Міддлтон також використовують валізи Globe-Trotter під час своїх поїздок. У липні минулого року герцог і герцогиня Кембриджські віддали перевагу кремовому багажу Globe-Trotter під час свого туру Канадою з принцом Джорджем та принцесою Шарлоттою.

 bda9d0dc16d20d180d8f4792ecef6ab2

Тим часом багаж Globe-Trotter ретельно розроблений таким чином, щоб валізи могли передаватись від одного покоління до іншого. Звичайно ж, частина багажу Globe-Trotter, який використовує королева сьогодні, взята із свіжіших колекцій. Її валізи з 1947 року, можливо, вже не такі актуальні, але вона все ще вірна одному й тому ж бренду. До речі, багаж королеви Єлизавети 1947 був розроблений в 1897 як частина оригінальної першої колекції Globe-Trotter.

Читайте також: «Дім для України» — безплатна юридична допомога у Великій Британії