У Львові відновив роботу візовий центр Канади

Канада надає Україні летальну зброю, фінансову допомогу та приймає українців.

У Візовому Центрі Канаді наразі можна лише здати біометричні дані тільки за наявності листа-запиту (Biometric Instruction Letter), який можна отримати після заповнення анкети.

Зробити запис на біометрію можна за посиланням.

Перелічені вище послуги можуть бути змінені за короткий термін через COVID-19 та громадську безпеку. Візовий Центр може вжити додаткових заходів щодо забезпечення здоров’я та безпеки заявників. Після отримання повідомлення від Уряду Канади про здачу біометричних даних, потрібно зробити запис до Візового Центру Канади. Разом із закордонним паспортом із собою потрібно взяти: роздрукований лист-запит; підтвердження запису; письмову згоду з VFS, підписану кожним заявником.

Візовий Центр знаходиться у м. Львів вул. Джерельна 18.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця 8:30 – 17:00.

Українські біженці, які прибувають до Канади, можуть претендувати на урядову фінансову допомогу в розмірі 3 тисяч доларів. Зазначається, що для отримання цієї одноразової допомоги, потрібно мати рахунок у канадському банку, а також належні міграційні документи, видані за програмою Канадсько-українського дозволу на екстрені подорожі. Заявки на отримання виплат приймаються на спеціальному онлайн-порталі

Шон Фрайзер

“Наша підтримка українців, які тікають від російської війни, не припиняється щойно вони прилітають до Канади. Ми продовжимо допомагати тим, хто мусить шукати притулок і хоче процвітати у нових громадах по всій країні. Ця одноразова фінансова допомога буде дуже важливою у вирішенні нагальних потреб українців, які покинули так багато, аби знайти безпеку в Канаді”, — про це оголосив міністр імміграції Канади Шон Фрейзер.

У міністерстві імміграції уточнили, що кожен дорослий український біженець може отримати 3000 доларів, а неповнолітній — 1500 дол.

Також Канада запустила спрощену програму в’їзду для українців Canada-Ukraine Authorization for Emergency Travel (CUAET). По суті, це аналог статусу тимчасового захисту в країнах Європейського Союзу. CUAET замінює канадську візу, яка була потрібна раніше. Програма передбачає надання українцям та членам їхніх сімей продовженого статусу тимчасового резидента та дозволяє працювати, навчатися. В’їзд у країну дозволений як за біометричним паспортом, так і за звичайним.

Контакти посольства Канади в Україні:

+1 613 996 8885

Електронна адреса: kyiv@international.gc.ca

З візових/імміграційних питань: Kyiv-im-enquiry@international.gc.ca

Читайте також: Греція — перелік корисних контактів для українців, які вимушені тимчасово лишити країну