Конкурс на стипендію для дітей з України в Польщі

Допомога дітям з України.

Обдаровані діти з України, які прибули до Польщі після початку війни на батьківщині, можуть отримати грошову стипендію на розвиток своїх талантів.

На сайті фонду Геся Гумпріхта «Dajemy Dzieciom Siłę» відкрили спеціальну можливість отримати грошову винагороду для дітей з України. Фонд з 2016 року допомагає дітям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, тож стипендія може стати для неповнолітніх українців значною підтримкою в новому місці, щоб продовжувати розвивати свої таланти.

На стипендію можуть претендувати діти віком до 18 років. Максимальний розмір стипендії – 10 000 злотих брутто. Ці гроші можуть бути використаними на цілі, пов’язані з розвитком обдарованості дитини – придбання обладнання, зокрема, для навчання, інструментів, книг, участь у заняттях, курсах та виховних заходах, що розвивають талант та інтереси дитини. Форма для подачі заявки доступна польською та українською мовами, однак організатори просять заповнювати її все ж польською – згодиться автоматичний переклад за допомогою Google Translate.

Заявку потрібно відправити на електронну пошту stypendium@fdds.pl до 31 травня 2002 року.