La Vacanza: як відбувся показ колекції від Dua Lipa & Versace в Каннах

 

Співачка показала свою дебютну колекцію разом з культовим Домом моди

У колекції знайшли відображення знакові моделі Versace, а також естетика 00-х та фільму «Барбі» Грети Гервік, який скоро вийде на великих екранах.

Дуа Ліпа та Донателла Версаче представили спільну круїзну колекцію Versace, яка отримала назву La Vacanza. Презентація колаборації відбулася у Каннах на тлі кінофестивалю на одній з приватних віл назву якої пресі не афішують.

La Vacanza, Versace resort 2024

La Vacanza, Versace resort 2024

Одяг з різними принтами — від горохового патерну до квіткових кольорів гарно виглядав на фоні блакиті Рівьєрі. Крім цього, в колаборації представлені вироби металевих відтінків, пляжні комплекти, купальні костюми та багато іншого. Особливим символом колекції став образ метелика – наприклад, у формі комахи виконано ліф коктейльної сукні та кроп-топ.

La Vacanza, Versace resort 2024

La Vacanza, Versace resort 2024

«Працювати з Дуа Ліпою над цією колекцією було дуже цікаво, і мені подобається та динаміка, яка виникла між нами. Дуа Ліпа сильна, безстрашна та вільна, а її творче бачення визначне.  Літо — чарівна пора. Ми відобразили це відчуття та фарби цієї пори року на нашому особливому показі мод у Каннах»,  — зазначила Донателла Версаче.