На шопінг у нові бутики Fendi на пляжних курортах Іспанії

Ще більше сонця та Fendi!

Італійський модний бренд відкриває двері двух нових бутиків на територіях спекотних пляжних комплексів Іспанії.

У літній сезон Fendi оголосив про запуск двох ексклюзивних спеціальних проектах на пляжних курортах Іспанії. Саме в цих шоурумах будуть демонструватися і нова колекція бренду Astrology. Вона створена з посиланням на культові колекції весна-літо 1990 і 1993 років з архівів бренду, а також там присутні ключові коди, який створював креативний директор Кім Джонс. Така колаборація це відображення минулого і справжнього Fendi, яке присвячене новому літу.

Також в пляжних шоурумах буде представлена нова колееція бренду Astrology.

Тож цього року бренд приземлився на Ібіці, в Marina Ibiza. Там відкрито спеціально створений тимчасовий магазин. Бутик площею 60 квадратних метрів відрізняє літній настрій і яскраві фарби. В цій унікальній атмосфері можна ще більше насолодитися атмосферою релаксу. Також Fendi захоплює курорт Puente Romano. Простір виконано в андалузському  стилі. Тут гості насолоджуються вишуканою кухнею, шумним нічним життям і відпочинком у відкритих просторах Коста-дель-Соль.

Fendi в Puente Romano

Для елегантних просторів пляжного бутика були  підібрані яскраві принти і кольори, традиційні для цього модного будинку, спеціально підібрана меблі, подушки і текстиль. На кожному столі встановлена ​​декорація, що згадує про  розквіт астрології у цю епоху: червоні та білі коврики доповнюються керамікою, прикрашеною знаками зодіака. А після шопінгу гостей очікує пляж з балійськими ліжаками, шезлонгами і кабінками для переодягання, що задають літній настрій.