Австрійська залізниця розширює мережу нічних поїздів по Європі

 

Плануйте свої подорожі з урахуванням останніх апдейтів.

Федеральні залізниці Австрії (ÖBB) в рамках нового розкладу, запровадили додаткові потяги, продовжили деякі маршрути до нових пунктів призначення та відкрили нові напрямки нічних поїздів по Європі.

Пасажири Nightjet тепер з Відня та Мюнхена можуть дістатись італійської Рів’єри, маршрут продовжено від Мілана до міст на північному узбережжі — Генуї та Спеції. Маршрути поїздів EuroNight з Будапешта Загреба та Рієки продовжили до Штутгарта. Збільшено курсування поїзда з Відня та Граца до хорватського Спліту до трьох рейсів на тиждень у період з травня до жовтня 2023 року.

Крім того, ÖBB розширює мережу денних туристичних маршрутів. Поїзд InterCity курсуватиме щоденно з Відня до Бад-Ішль, Гальштат та Штайнах. У вихідні призначено прямий поїзд з Відня Шладмінга в Штирії – федеральної землі Австрії, а також до Бішофсхофену (земля Зальцбург).

Також запущено безпересадкове сполучення Відень – Прага: один рейс в будні, два рейси на вихідних. Збільшено кількість поїздів за маршрутом Грац – Лінц. Нові вечірні поїзди вирушатимуть із Зальцбурга в Грац.