Поки весь світ ліхорадить, яке майбутнє шопінгу люксового сегменту?

Як відомі бренди реагують на ситуацію в світі.

Розкішний шопінг переживає переломний момент. Сьогодні покупці модного одягу класу люкс хочуть не тільки чудового обслуговування, але очікують, що бренди будуть залучати їх останніми досягненнями у сфері сталого розвитку та технологій.

 

BoF Insights випустили звіт, підготовлений у партнерстві з новим торговим районом Royalmount, про те, як розвивається «мистецтво люксового рітейлу».

Ось про що там йдеться:

  • Близько 77% частих покупців предметів розкоші (опитано приблизно 1500 осіб) говорять, що в 2023 році вони відвідуватимуть магазини так само або навіть частіше, ніж у 2022 році. Таким чином, фізичні магазини, як і раніше, відіграють ключову роль у бренд-ком’юніті.
  • Для того щоб виправдати та перевершити очікування покупців сьогодні, ритейл має розвиватися у трьох основних напрямках: «Надпотужний зв’язок», або інноваційні технології, які сприяють встановленню глибших людських відносин; «Стійкість»; «Інклюзивність».
  • «Люксовий ритейл повинен переосмислити себе шляхом впровадження імерсивних практик та емоційних вражень для клієнта, підсумовують експерти. Як приклад пропонують звернути увагу на кампейни лідерів рітейлу Harrods, Le Bon Marché, Nike, Reformation, RH та Sephora + Royalmount.

Royalmount

Royalmount, мабуть, найбільший проект шопінг розвитку Монреаля, який був заснований ще у 2015 році. Мега-торговий центр вартістю 7 мільярдів доларів буде розміщувати понад 170 магазинів, включаючи Louis Vuitton і Gucci, понад 60 ресторанів, готелів, корпоративних офісів, комерційних установ, понад 3000 житлових будинків, кінотеатрів і розважальних закладів.

Читайте також: 12 місяців! Українцям надають річний дозвіл на проживання та роботу