«Сarol of the Bells» pop-up українських дизайнерів у Лондоні

Напередодні Різдва онлайн-бутик українських брендів I AM VOLYA провів другий поп-ап у Лондоні. Організатори зберуть в одному місці відомі бренди, щоб занурити гостей в різноманітну, багату та неповторну українську культуру.   

Цього разу лейтмотивом поп-апу стала різдвяна пісня «Щедрик», англійською відома як «Carol of the Bells». Нещодавно виповнилось 100 років з моменту прем‘єри української народної мелодії в Карнеґі Холі, хорову обробку якої створив Микола Леонтович. Саме там американці вперше почули мелодію знаного українського композитора, яка стала символом різдвяних свят у всьому світі. «Щедрик» звучить у відомих фільмах та серіалах, на ярмарках, в концертних залах, а переспіви можна почути на японську, іспанську, німецьку та десятки інших мов.

I AM VOLYA був створений в Лондоні під час війни, щоб за кордоном було легко купити товари українських брендів. Гості поп-апу змошли придбати різдвяні подарунки на будь-який смак: одяг, білизну, прикраси, аксесуари, кераміку, свічки та текстиль від KSENIASCHNAIDER, GUNIA PROJECT, ELENAREVA та багатьох інших.

Особливий подарунок — різдвяний вінок — можна було власноруч створити разом із флористом.  Усі охочі також змогли не лише познайомитися з Україною ближче, а й підтримати донатом міжнародний центр підтримки жінок і дітей «Місто Добра».

Місце проведенн: 7 Dray Walk, Truman Brewery, E1 6QL.