Подорожі Міли Куніс: які напрямки обирає акторка з українським корінням

 

Подорожі Міли Куніс: які напрямки обирає акторка?

Вона встигла знятися у більш ніж 50 проектах, здобути 7 престижних премій, а також звання найкрасивішої актриси світу. А сьогодні святкує і свій День народження.

Міла Куніс народилася в українському місті Чернівці, у родині єврейського походження. У 1991 році, батьки зірки вирішили емігрувати до США, щоб подарувати 7-річній дочці та її старшому братові нове майбутнє. Вона досягла висот акторської майстерності, тож зараз часто  влаштовувати собі relax-дні, у чому її підтримує і чоловік Ештон Катчер. Chance for Traveller зібрав улюблені напрямки зірки.

Сен-Тропе, Франція 

Папараці спіймали Мілу Кінус та Ештона Катчера в Сен-Тропі разом із принцесою Беатріс та її бойфрендом Дейвом Кларком. Вся компанія гуляла пляжем і каталася на човні, а Міла і Ештон цілувалися, не звертаючи уваги на камери. Таке трапляється досить рідко. Мабуть, актриса захотіла відпочити, не зважаючи на настирливу пресу.

Мила Кунис

Ріо-де-Жанейро, Бразилія 

Якщо хочеться карнавалу у житті, варто їхати до Бразилії. Міла Куніс та Ештон Катчер на новорічні канікули вирушили до Ріо-де-Жанейро. Перші кадри з романтичної вечері пари зробили місцеві блогери, а після цих знімків розлетілися ЗМІ.


Балі, Індонезія 

Подорожі Мілі Куніс включають і відпочинок на Балі. Справа в тому, що тут можна провести його максимально самотньо. Востаннє Ештон Катчер зняв розкішний номер в одному з найпрестижніших готелів: відмінний вигляд, власний басейн, розкішна ванна кімната та ліжко з балдахіном. Що може бути краще?

Пекин, Китай 

Для того, щоб зіркову пару не впізнали на відпочинку, вони вирішили поїхати до Китаю, щоб відвідати місцеві визначні пам’ятки. Від’їзд акторів пройшов практично непоміченим. Батьківщина однієї з найдавніших цивілізацій світу вразила Мілу та Ештона.

Мила Кунис

Острів Міконос, Греція

Для того, щоб відпочити душею та тілом, Ештон та Міла обирають Міконос. Двотижневе проживання на віллі Aegean Luxury може коштувати і до 30 тисяч євро, але пара не шкодує коштів на свій відпочинок.

Читайте також: Зіркові рекомендації: Дастін Гоффман у римскому ресторані La Rosetta