Інтернет у літаку? Так, це можливо!

Новина на яку чекали так довго.

Еврокомісія дозволила авіаперевізникам використовувати технологію 5G на борту літаків. Це означає, що згодом пасажири зможуть користуватися інтернетом та не вмикати «Авіарежим» на своїх мобільних гаджетах.

Інтернет буде доступним на бортах, що встановлять спеціальну систему «pico-cell», що через супутник з’єднуватиме користувачів з наземним мобільним зв’язком. Відповідно до рішення Еврокомісії, члени ЄС повинні будуть забезпечити доступ до частот 5Ггц для використання у транспорті не пізніше за 30 червня 2023 року. Відзначається, що це також дозволить вільно користуватися 5G-інтернетом під час пересування автобусом або автомобілем.

Доха – столица и самый крупный город Катара, расположенный на берегу Персидского залива. Здесь проживает почти половина всех жителей этой арабской страны. Над гладью Персидского залива в Даунтауне возвышаются ряды небоскребов. В столице находится резиденция первого лица страны – эмира Катара, административные органы, министерства, дипломатические представительства других государств, банки, страховые компании, туристические фирмы и многочисленные торговые центры.

Читайте також: На борту літака скоро можливо скористуватися інтернетом