Різдво у Європі: найкрасивіші зимові ярмарки 2022

Традиційні ярмарки, що влаштовується напередодні та протягом Різдвяних свят.

Традиція виникла в Священній Римській імперії з проведення ярмарків, на яких міщани могли придбати всі потрібні товари на зиму. Ці ярмарки проводилися з початком холодів. Експерти з Europian Best Destination обрали 15 найкрасивіших різдвяних ярмарків 2022 року, які варто відвідати кожному. Рейтинг очолив Будапешт зі своїм масштабним проведенням зимових свят. Пропонуємо детальніше ознайомитися із списком найкрасивіших ярмарків, щоб заздалегідь спланувати подорож. 

Перше місце — Будапешт (Угорщина)

Свято Адвенту в Базиліці — уже вдруге найкращий різдвяний ярмарок в Європі. Понад 100 продавців пропонують свою їжу, безліч делікатесів, які доступні лише тут. Свято триває з 29 листопада по 1 січня.

Друге місце — Базель (Швейцарія)

Різдвяний ярмарок відбувається у центрі святково прикрашеного міста. Долучитися до заходу можливо з 25 листопада по 23 грудня.

Третє місце — Мец (Франція)

Протягом 10 років він входить до списку найкращих різдвяних ярмарків Європи і багатьма вважається найкрасивішим ярмарком у Франції.

Четверте місце — Відень (Австрія)

Зазвичай із середини листопада до Різдва найкрасивіші площі Відня перетворюються на чарівні різдвяні ярмарки. Аромат імбирного печива та гарячого пуншу створює святкову атмосферу.

П’яте місце — Монбельяр (Франція) 

До Монбельяру щороку прибувають сотні туристів охочих побачити один із найкрасивіших різдвяних ярмарків у Франції. Захід відомий завдяки феєричному шоу ілюмінації.

Також до рейтингу потрапили ярмарки Румунії, Португалії, Бельгії, Італії і Шотландії.  Ці різдвяні  заходи можуть запропонувати відвідувачам чимало: від великого асортименту подарунків та індивідуально виготовлених ремісничих виробів до кулінарних фірмових страв. Що обираєте ви?