Сервіс пошуку житла Couchsurfing став безкоштовним для України

Couchsurfing скасував абонплату та зняв обмеження на кількість повідомлень для українців.

Нагадаємо, що в період пандемії сервіс запровадив абонплату за користування. Однак через війну, яку розпочала Росія в Україні — це правило вирішили скасувати для мешканців нашої країни. Крім цього, команда Couchsurfing створила спеціальну групу для пошуку та надання житла біженцям з України. Приєднатися до неї можна тут

Що таке Couchsurfing

Майданчик є спільнотою мандрівників, які готові надавати один одному безкоштовне житло та послуги гіда у себе на батьківщині. Couchsurfing заснований у 2004 році. На сьогодні у спільноті перебуває понад 14 млн осіб із понад 200 000 міст по всьому світу, які проводять 550 000 безкоштовних заходів щорічно. Сьогодні Couchsurfing – не просто ком’юніті, але роботодавець із ринковими зарплатами та опціонами. 2011-го співтовариство мандрівників переросло в комерційну компанію. Вклалися великі фонди: Benchmark, Menlo Ventures, General Catalyst та Omidyar Network.

Напомним, что в период пандемии сервис ввел абонплату за пользование. Помимо этого команда Couchsurfing создала специальную группу для поиска и предоставления жилья беженцам из Украины. Присоединиться можно здесь.

Что такое Couchsurfing

Площадка представляет собой сообщество путешественников, которые готовы предоставлять друг другу бесплатное жилье и услуги гида у себя на родине. Couchsurfing основан в 2004 году. На сегодня в сообществе состоит более 14 млн человек из более 200 000 городов по всему миру, которые проводят 550 000 бесплатных мероприятий ежегодно. Сегодня Couchsurfing — не просто комьюнити, но работодатель с рыночными зарплатами и опционами. В 2011-м сообщество путешественников переросло в коммерческую компанию. Вложились крупные фонды: Benchmark, Menlo Ventures, General Catalyst и Omidyar Network.

Читайте також: Франція приймає українських біженців — куди звертатися та умови