Знакові капелюшки Royal Ascot

принцеса

Королеви і принцеси обожнювали цей захід й щорічно відвідували його.

СFT вирішив згадати архівні знімки минулих років і показати вам найясравіші капелюшки, героїні яких обожнювали перегони та щорічно охоче відвідували їх.

Культовий захід стартував у графстві Беркшир! Саме сьогодні у Великій Британії стартував культовий захід — королівські щорічні перегони в Аскоті. Вкрай престижне світське дійство і «перлина» літного кінного сезону. З давніх-давен у Британії завжди з особливим благоговінням ставилися до події, адже перегони заснувала королева Анна ще 1711 року. 300 років минуло, але пристрасть до швидкісної їзди у британців в крові. Вражаючі капелюшки, цікаві образи, чимало осіб блакитної крові — усе це про ці кінні перегони.

Королева Єлизавета обожнювала перегони в Аскоті та щороку особисто слідкувала за фаворитами з ложі.

У центрі уваги всіх гостей та журналістів – завжди була поява королеви Єлизавети II та її  королівського ескорту. Шановна дама щоразу одягає нове вбрання та уважно стежить за кіньми з королівської стайні, які цього року борються за трофей.

Untitled-1

І поки жокеї демонструють свою майстерність на полі, у фокусі фотографів пані, які прийшли не стільки повболівати, скільки покрасуватися перед камерами.

Untitled-21

У фокусі Chance4traveller цього разу виявилися капелюшки, які відіграють далеко не останню роль у такому улюбленому заході всіх членів королівської родини і наближених до них.

Untitlпрed-1

Идеальная работа с использованием перьев, кристаллов swarovski, пайеток и натуральных тканей красуется на каждой даме. Некоторые представительницы прекрасного пола слегка переборщили, некоторые ошиблись в форме, однако большинство из них потрясли, удивили и притянули взгляды, вызвав желание рассмотреть мельчайшие детали.

ыыык

Гості з прохолодним келихом шампанського переглядали ставки, демонструвати вишукані головні убори та  слідкувати за почесними гостями — членами британської королівської родини, які не пропускають захід та радують горомадскість своїми вишуканими нарядами.

Untit8led-1

Untit3led-1

Untааitled-1

Unt3itled-1

ччч

п87

мттт

йы3

и700

ваа

А тепер кадри з першого дня перегонів! На фото король із Каміллою, принцеса Анна, подружжя Тіндалл і Габріелла Кінґстон.

Чарльз III із королевою

Принцеса Анна, леді Габріелла Кінґстон

 

Читайте також: Королівські новини — на території Версаля відчинився готель