Святкові канікули Клаудії Шиффер у Греції

52 роки німецькій супермоделі, кіноакторці й послу доброї волі ЮНІСЕФ від Великої Британії, Клаудії Шиффер.

У досьє іменинниці Клаудії Шиффер — роботи з найбільшими фотографами модної індустрії, такими як Річард Аведон, Патрік Демаршельє, Артур Елгорт, Стівен Кляйн, Пітер Ліндберг, Стівен Мейзел, Герб Рітц, Маріо Тестіно й Еллен фон Унверт.

Вона прикрашала обкладинки Vogue, Elle, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Vanity Fair і Time. Карл Лагерфельд навіть після того, як завершився її контракт із Chanel (1990—1997), до самої смерті називав Клаудію своєю музою. Особисте життя моделі не менш успішне, ніж кар’єра. 2001 року Клаудія зустріла продюсера й режисера Метью Вона. 2002 року закохані зіграли весілля. До речі, завдяки дворянському походженню Вона (його батько — граф Джордж Альберт Гарлі де Дрюммонд — був хрещеним сином короля Георга VI) Клаудія Шиффер після заміжжя набула титулу графині Оксфордської. Зараз у Метью і Клаудії троє дітей — доньки Клементина й Козімо та син Каспар. Живе родина здебільшого в Лондоні, періодично навідується до своєї дворівневої квартири в Монако або апартаментів у Нью-Йорку. А також обожнює відпочивати з родиною.

Зірка на відпочинку

Клаудія Шиффер знову обрала Грецію для свого літнього відпочинку, а цього разу і святкування свого дня народження.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Claudia Schiffer (@claudiaschiffer)

Відома модель опублікувала у своєму профілі в Instagram відео, на якому вона постає в бікіні з метеликом на руці. «Святкую в грецькому раю свій день народження з особливою подругою, яка прийшла привітати мене», — зазначила Клаудія Шиффер, якій виповнилося 53 роки.


 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Claudia Schiffer (@claudiaschiffer)

Де саме вона знаходиться, діва не уточнює, проте за фотографіями, які вона розмістила у своєму профілі в Instagram, багато хто припустив, що це Порто Хелі.