Цікава вакансія від Шотландії: робота на віддаленому острові Бенбекул

Нові цікаві можливості у Шотландії.

На острові Бенбекула (Зовнішні Гебриди) з’явилась вакансія авіадиспетчера в Highlands and Islands Airports. Пропонують високу зарплатню, проте для цього необхідно повністю пройти навчання та отримати кваліфікацію.

На посаду готові взяти навіть людину без досвіду роботи, адже спочатку їй доведеться навчатись і працювати одночасно. На перший період зарплата стартує з майже 28 000 фунтів на рік, а з часом вона може зрости до 56 000 фунтів.

Майбутній авіадиспетчер повинен відповідати таким критеріям: мати гарний зір, розвинену моторику та координацію, надійну пам’ять, здатність виконувати декілька завдань одночасно та зберігати спокій у стресових ситуаціях. Також кадидати повинні бути старшими за 18 років та відповідати медичним критеріям, зазначеними Управлінням цивільної авіації Великої Британії.

Острів Бенбекул у Шотландії, в архіпелазі Зовнішні Гебридські острови. Площа — 82,03 км. Населення – 1219 осіб.

Особливості острову

Робота передбачає тривалу щорічну відпустку, пенсію компанії та спеціальну допомогу для працівника та його родини. Тому майбутньому авіадиспетчеру вдасться вдосталь дослідити Гебридські острови.

Острів Бенбекула з’єднаний з сусідніми островами дамбами. На ньому проживає 1200 осіб і він славиться своїми білими пляжами, озерами та тихою болотистою місцевістю. Тут радять відвідати храм Трійці та історичні руїни, які, ймовірно, є найстарішим університетом у Шотландії.

Слід також враховувати, що Бенбекула знаходиться відносно на великій відстані від материка: дорога з Единбурга займе понад 8 годин на машині та поромі.

 

Читайте також:  Розкрито секрети суконь королеви Єлизавети II