Ви у Сен-Тропе? Тоді пляж Dior чекає на вас

Dior та море!

Знаменитий бренд класу люкс  вражає вас та дарує насолоду від відпочинку на морському узбережжі.

Шанувальники розкоші та райських куточків будуть раді дізнатися, що легендарний будинок моди Dior разом зі знаменитим пляжем Шеллона в Сен-Тропе об’єдналися для незабутньої літньої співпраці. Цього літа береги цього ідилічного пляжу перетворилися на справжній рай моди, пропонуючи відвідувачам унікальний морський досвід у кольорах Dior.

Одне з найрозкішніших місць Лазурового побережжя!

Пляж Shellona, ​​відомий своєю шикарною та невимушеною атмосферою, вирішив співпрацювати з Dior, щоб запропонувати своїм гостям розкішний та вишуканий відпочинок. Як тільки ви прибудете на пляж, вас зустрінуть шезлонги з Dior логотипом. Ці елегантні та зручні пляжні аксесуари дозволять вам стильно релаксувати, ніжачись у променях спекотного сонця.

Також бренд планує показувати свої модні колекції.

Але це ще не все!  Dior також додав нотку вишуканості до інших пляжних аксесуарів. Рушники тепер прикрашені знаковими малюнками модного будинку, а подушки шезлонгів – ніжною вишивкою та розкішними деталями. Кожна деталь була ретельно продумана для створення ексклюзивної та позачасової атмосфери, де стиль та комфорт гармонійно поєднуються.

Продовжуйте робити своє літо 2023 — незабутнім!