Wow! На Ібіці відбувається pop-up українських дизайнерів

Гарячі новини з курортного острову.

Поп-ап українських брендів ONE MRIA у ці хвилини відбувається на знаменитій курортній локації.  Познайомитися з новими колекціями Made in Ukraine можна у мультибрендовому бутіку IKINITA.

Gunia Project, Ruslan Baginskiy, Nomis, Anoeses, TTSWTRS, Hempful, The Coat, Frolov, Guzema Jewelry, Luna Ex, TG Botanical, Call Me Vintage, Total White, Atelier Handmade — у великому літньому поп-апі ONE MRIA x IKINITA беруть участь одразу 14 українських брендів.

Ruslan Baginskiy

Нагадаємо, що ONE MRIA — платформа підтримки українських дизайнерів, яку створили 2022 року Анастасія Єршова та Олена Кірова. Ініціатива покликана допомогти сталим і новим українським брендам інтегруватися у світову індустрію моди, сприяти відкриттю нових ринків та налагодженню комунікації з іноземними клієнтами.

Atelier Handmade

Організаторам важливі якість і різноманітність, щоб кожен покупець міг вибрати щось своє та познайомитися з широтою української креативної думки. Цього сезону робили додатковий акцент на бренди, сильні у створенні аксесуарів та образів для відпочинку адже попереду ще половина літа та оксамитовий сезон. Мрія всіх учасників — щоб гості поп-апу закохалися в ці речі та після повернення додому стали справжніми амбасадорами української моди.

TG Botanical

Частина зібраних коштів буде передана на благодійні цілі — Masha Foundation та GoFundMe.