Як бронювати політ на повітряній кулі у Каппадокії за допомогою сервісу Uber?

Сервіс Uber запустив послугу броні польоту на повітряній кулі в Каппадокії

Послуга Uber Balloon тепер доступна в національному парку Гереме, який входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, починаючи з минулого тижня. Забронювати політ можна через мобільний додаток Uber Reserve.

Пасажирам пропонується 1,5-годинний політ на повітряній кулі від Uber за ціною 150 євро на особу, включаючи трансфер таксі з міста Гереме до місця відльоту. Варто відзначити, що ціна схожа на інші туристичні компанії, які пропонують кульові польоти в Каппадокії. Кількість рейсів на повітряних кулях Uber обмежена і залежатиме від погодних умов. Пасажирам рекомендується робити бронювання заздалегідь, використовуючи функцію Uber Reserve у додатку, щонайменше за 12 годин до вильоту.

Також з нагоди свого запуску, Uber пропонує 100 безкоштовних політів на повітряних кулях. Ця пропозиція обмежена чотирма пасажирами щодня і діє до 19 листопада. Зазвичай польоти відбуваються рано вранці, під час сходу сонця, протягом усього року. Проте оптимальним періодом для планування цих екскурсій є весна-літо (з квітня по травень і з вересня по жовтень). Саме в ці місяці погодні умови максимально сприятливі, що зменшує ризик скасування поїздки через погоду.

Читайте також: Золотава Австралія у серіалі «Далекі пагорби» з Ніколь Кідман та Г’ю Джекманом