Як отримати паспорт українцям за кордоном?

Дія

Основні питання по цій тематиці, адже вона є дуже актуальною.

👉 Як оформити паспорт під час війни?

Якщо ви проживаєте на території підконтрольної України та де не ведуться бойові дії – процедура оформлення паспортів як внутрішніх, так і для виїзду за кордон залишається незмінною. Якщо ж ви є внутрішньо переміщеною особою – ви можете звернутися  до будь-якого іншого підрозділу ДМС за місцем вашого фактичного перебування, ЦНАП або підрозділу ДП “Документ”.

👉 Як отримати готовий паспорт в іншому місці?

Якщо ви раніше подавали документи на оформлення внутрішнього або закордонного паспорту, але через війну не дочекалися його видачі, ви можете отримати паспорт в інших регіональних підрозділах ДМС. Готові документи надішлють для видачі від одного територіального підрозділу ДМС до іншого в межах України, а також за кордон.

За кордоном громадяни України зможуть забрати готові документи до закладів дипломатичних установ чи відокремленого підрозділу ДП «Документ».

👉 Для отримання готового паспорту потрібно:

— вибрати зручний для вас територіальний підрозділ ДМС, а якщо ви за кордоном – дипломатична установа чи відділення підрозділу ДП «Документ»;

— особисто подати звернення у довільній формі на отримання паспортних документів;

— чекати на повідомлення від обраного вами територіального підрозділу ДМС, закордонної дипломатичної установи або ДП «Документ» про прибуття туди вашого документу.

🙋‍♂️ До зв’язку!

 

 

Читайте також: Виїзд за кордон чоловіків призовного віку — нове рішення Кабміну