Як відкрити картковий рахунок в Європі

Економічний світ об’єднує зусилля, щоб допомогти українцям.

Відкриття особистого банківського рахунку допоможе Вам швидше адаптуватися в новій країні. Зі статті ви дізнаєтеся, як легко та швидко відкрити банківський рахунок українцям у Європі. 

Банківський рахунок потрібен, щоб:

  • зберігати гроші в надійному місці;
  • зручно та безпечно користуватися карткою;
  • отримувати гроші з різних соціальних програм.

Безкоштовно відкрити картковий рахунок можливо за допомогою сервісів: 

Satchel.eu безплатно відкриває банківські рахунки для українців. Це Литовська фінансова компанія (аналог Monobank в Україні), Тож за допомогою цього банку можна отримати зарплатні та будь-які інші виплати у країнах Європи, перекази грошей в Україну, ЄС та по всьому світу, використати платіжну картку для будь-яких покупок і все онлайн, без черг та очікування. Користувачі можуть скористатися підтримкою українською мовою. 

Для відкриття рахунку варто заповнити анкету на сайті https://satchel.eu/proud-to-be-ukrainian Satchel.eu

Satchel.eu має угоду з центральним банком Литви та розміщує там кошти клієнтів. Таким чином гроші надійно захищені та зберігаються на окремому сегрегованому рахунку в Банку Литви та у будь-якому разі будуть повернуті клієнтам у повному обсязі. *Відповідно до статті 7 (1) Директиви 2009/110/ЄС.

У польському банку BNP Paribas ви можете онлайн замовити зворотний дзвінок, щоб домовитися про візит до відділення. Ведення рахунку є безплатним (для всіх його власників), а також банк звільняє громадян України від оплати за зняття готівки в банкоматах, поповнення та зняття коштів у відділеннях та закордонні перекази на батьківщину.

Щоб дізнатися про деталі пропозиції, ви можете зателефонувати на спеціальну гарячу лінію українською мовою: +48 503 228 228.

Для відкриття рахунку вам необхідно підготувати:

  • документ, що посвідчує особу: паспорт або тимчасове посвідчення особи іноземця;
  • ІПН — український податковий номер;
  • польський номер телефону.