Запис на евакуаційні автобуси Київ-Львів або до кордону з Польщею

Команда Free Belarus Center, допомагаємо людям виїхати з Києва до польського кордону та організовує для цього евакуаційні автобуси.

Автобуси забирають людей на одній з кінцевих станцій синьої гілки метро, зазвичай, у першій половині дня. Автобус прямує до Львова (10-14 годин) та зупиняється на залізничному вокзалі. Далі рушає ДО кордону з Польщею. Перехід кордону здійснюється ПІШКИ. На польській стороні кордону можна буде звернутися до місцевих волонтерів.

Посадка на автобуси дозволена жінкам, дітям та чоловікам і буде здійснюватись за списком згідно з даними, які ви надаєте у формі нижче. Після заповнення форми наші волонтери зв’яжуться з вами для уточнення інформації та підтвердження вашої реєстрації.

За перші дні війни ми допомогли виїхати більше 1500 людей, та будемо продовжувати це робити поки буде така можливість. Проте ситуація кожного дня змінюється, автобуси підтверджуються з дня на день, тому обіцяти постійний графік, на жаль, не можемо і просимо поставитися до цього з розумінням та звірятися з інформацією про нові автобуси у нашому телеграм каналі Free Belarus Center.

Для запису натисніть тут.

Free Belarus Center — це незалежна громадська ініціатива, створена для надання гуманітарної підтримки людям, вимушеним покинути Білорусь, інформаційного висвітлення та забезпечення міжнародної реакції на репресії проти громадянського суспільства, що розпочалися під час президентських виборів 2020 року. Зараз ми допомагаємо також українцям, які вимушені покинути домівки.