Допомога українцям: ще більше програм

світ

Великі корпорації, бізнесмени, підприємці, так і звичайні сім’ї — продовжують допомагати українцям.

З кожним прожитим днем ми вчимося, ростем, боремося та перемагаємо. З часом ми стаємо старшими та стійкими до життєвих примх. Але ця стійкість не переростає байдужість, і багато організацій завжди готові простягнути руку допомоги. 

  • vdoma_wow — волонтери  створили хаб-речей та засобів гігієни та ліків, а також запрошують долучитися до освітніх програм. Щоб отримати допомогу пишіть у особисті повідомлення на цій сторінці.
  • «Тримай мою руку» — адресна допомога самотнім та малозабезпеченим пенсіонерам. Долучитися тут.
  • Благодійна організація «Chervona Kalyna Mrii» — благодійний фонд допомоги українців, головна місія якого – підтримка та надання необхідних засобів гігієни або продуктів харчування громадянам. Звернутися можливо тут.
  • Підтримка від благодійного проекту $1KProject від американського бізнесмена українського походження Алекса Іскольда.

🙋‍♂️ Хто може брати участь?
Будь-яка сім’я, шо опинилася у скрутному становищі. Це можуть бути як внутрішні переселенці та біженці, які виїхали з країни, так і ті, хто не змінив місця проживання. У пріоритеті сім’ї з дітьми та люди похилого віку.

✔️ Як подати заявку на участь?
Необхідно заповнити заявку на сайті проекту, прикріпивши фото, посилання на соцмережі та детально розповівши про ситуацію, в якій опинилася родина. Також, потрібно обов’язково підписатися на сторінки $1KProject у Instagram та Facebook.

👉 Форма для подання заявки (https://airtable.com/shrvfSCquvjgdEJPy)

Після обробки заявки з вами зв’яжуться представники проекту по e-mail або в соцмережах. Грошовий переказ буде надіслано через платіжну систему Wise, потім його можна буде вивести на банківську картку. Виплата одноразова, заявку також можна залишити лише один раз.

Читайте також: Яке перебування в країні вважається тривалим для призначення опадаткування?