150 мільйонів квітів! Відкриття Dubai Miracle у Дубай

Після перерви очікується грандіозне відкриття квіткової локації.

Найбільший квітковий сад у світі Dubai Miracle Garden знову відкритий для відвідувачів!  Визначна пам’ятка закривалася в літній період для відновлення композицій.

У Dubai Miracle Garden висаджено понад 150 мільйонів квіток, з яких складено різні скульптурні композиції. Особливою популярністю користуються квітучі арки у формі серця, замки в натуральну величину, а також модель Emirates A380, що увійшла до Книги рекордів Гіннеса і 18-метрова квіткова фігура Міккі Мауса. Крім того, нещодавно тут було відтворено «Віладж Смурфиков», висаджено поле соняшників для барвистих фотографій та відкрито інші новинки.

Dubai Miracle Garden

Miracle Garden — це один із найбільших у світі квіткових парків, який за буквально кілька років свого існування   заслужив увагу світової громадськості, і став одним із ключових об’єктів залучення туристів у Дубай. Не говорячи про те, що масштаб Miracle Garden вражає, вражає ще й той факт, що розташований він далеко від берегової частини емірату і знаходиться майже посеред пустелі в районі Arjan поблизу Dubailand. Міракл Гарден не можна назвати класичним ботанічним садом чи оранжереєю у традиційному розумінні. Це скоріше зібрання численних зразків флористичного мистецтва.

Dubai Miracle Garden

Сад Miracle Garden має два офіційні рекорди в книзі Гіннесса.  У 2016 році модель літака Airbus A380 стала найбільшою у світі квітковою інсталяцією.

Airbus A380

95 AED – дорослий квиток

80 AED – квиток для дітей віком від 3 до 12 років