fbpx

Багами — улюблене місце відпочинку колишнього подружжя Трюдо

У політикумі родину Джастіна Трюдо вваажли однією з найміцніших.

23 прем’єр Канади Джастін Трюдо і його дружина Софі розлучаються після 18 років шлюбу. За їхніми словами  вони ухвалили рішення після «важливої, але непростої розмови».

Софі Грегуар Трюдо, колишня журналістка розважальних програм, була однокласницею молодшого брата Трюдо, Мішеля. Вони знову зустрілися у дорослому віці у 2003 році, коли разом організували благодійний бал. Пара одружилася в Монреалі в 2005 році і має трьох дітей. Останнім часом їх менше бачили разом на публіці, хоча вони були на коронації короля Чарльза III у травні та приймали президента США Джо Байдена в Канаді у березні.

У травні канадський прем’єр опублікував фотографію з нагоди річниці весілля, на якій він і його дружина тримаються за руки в автофургоні.

«Кожна миля цієї спільної подорожі — це пригода, — йдеться у підписі до фото. — Я люблю тебе, Соф. З ювілеєм!»

У Канаді знають, що відпочивати з родиною прем’єр-міністр Джастін Трюдо також любив на острові Багами. Так новорічні канікули Трюдо разом з сім’єю і деякими членами Ліберальної партії, яку він очолює, провів на тропічному острові Белл. Він належить принцу Каріму Ага-хану, який є імаом мусульманської громади і мільйонером та  другом сім’ї Трюдо. Політик тоді зізнався, що дістався до острова на приватному вертольоті, який належить імаму і це спричинило великий скандал серед його виборців.

Колишнє подружжя полюбляло тропічний вид відпочинку.

>