Єгипет, Ісландия, Індія: Джессіка Біл розповідає улюбленні локації для відпочинку

Снимок экрана 2018-05-13 в 00.41.41

Американська акторка Джессіка Біл святкувала на вихідних свій День народження.

Красива, чарівна і дуже талановита — саме так можна схарактеризувати голлівудську акторку Джессіку Біл. Ще з раннього віку вона займалася творчістю, зокрема акторка мала хороші успіхи у співах і навіть брала участь в декількох міських музичних проєктах. Юна Біл встигла зіграти головні ролі в таких мюзиклах як «Енні», «Звуки музики», «Красуня і Чудовисько».

Акторка також охоча до нових подорожей. Дружина Джастіна Тімберлейка та молода мама із задоволенням розповідала про улюблені країни, готель та новий список місць, обов’язкових для відвідування.

Подорож до країни, яка  запам’яталася найбільше

— До Ісландії. Полетіти туди було справжньою авантюрою, від цього політ туди запам’ятався ще дужче.

Чому віддає перевагу – комфорту чи відпочинку на природі?

— Одного дня я хочу ні про що не думати, а другого вже готова братися за рюкзак і засоби захисту від дощу. В Ісландії було ідеальне поєднання того й іншого.

grand-hotel

Найулюбленіший готель?

— У Стокгольмі є справді приголомшливий готель The Grand Hôtel. Ми прожили там дуже довгий час. Звичайно ж Borgo Egnazia в Апулії, де ми одружилися. І Amangiri у Юті. Це один із найнеймовірніших курортів, які я бачила. Туди ми вирушили з Джастіном відсвяткувати наш ювілей.

Де  ще не була, але планує побувати?

— Безперечно Єгипет. Останні роки там запекла політична ситуація, але мені не терпиться туди потрапити. Ще Аргентина, Чилі. Крім того, я ніколи не була в Індії.

Amangiri

Amangiri

Amangiri

Amangiri

Читайте також: Пересадка у Варшаві — гід улюбленими місцями Ладіка Костандяна