fbpx

Яка з країн Англії більше не може приймати українців

Уельс не прийматиме заявок на підтримку українських біженців житлом

Уряд Уельсу заявив, що призупиняє прийом нових заявок щодо спонсорства українських біженців.

Водночас в уряді Уельсу, що входить до складу Великої Британії, підкреслили, що пауза має тимчасовий характер. Її необхідність пояснили тим, що потрібен час, аби удосконалити умови перебування людей і надавати високі стандарти підтримки. При цьому пауза не вплине на поточні заявки. Біженці, які оформили заявку до 10 червня, зможуть прибути до Уельсу у міру того, як їм видаватимуть візи.

Нагадаємо, що Великобританія декілька місяців тому оголосила ще про один варіант еміграції з України для громадян країни. Ви можете приїхати без візи і родичів в країні, але тільки якщо знайдете собі спонсора серед резидентів. При цьому, резидентом вважається не тільки громадянин, але і будь-яка людина, яка проживає в Англії законно. Зобов’язання у спонсора тільки одне — на півроку надати житло українцю. Держава компенсує спонсору 350 фунтів за кожного українця, а біженець, у свою чергу, отримує доступ до ринку праці та медичного обслуговування. Легально перебувати в країні можна три роки.

Дістатися до Англії можна безкоштовно — для цього вам потрібно сісти на поїзд компанії Eurotunnel, які відправляються з Парижа, Брюсселя, Амстердама або Ліля. Другий варіант — літаками компанії Wizzair, які літають з тієї ж Польщі. Перевізник виділив 100 000 безкоштовних авіаквитків, які можна отримати за українським паспортом.

 

Читайте також: Безкоштовний проїзд у Польщі — ще один залізничний перевізник допомагає українцям

>