Єдиний з українських брендів: Edem Resort Medical & SPA номінант на звання World Spa Awards

DCIM100MEDIADJI_0041.JPG

Edem Resort Medical & SPA – розкішний заміський комплекс, що розташований на Прикарпатті, в екологічно чистому регіоні України.

Країна Едем — завжди була місцем сили, гармонії та відновлення внутрішнього ресурсу. Інноваційний центр  здоров’я привернув увагу і однієї з найпрестижніших міжнародних нагород.

Готель Edem Resort Medical & SPA став першим та єдиним українським номінантом на звання «Найкращого медичного спа-готелю 2022” у світі за версією найпрестижнішої готельної премії World Spa Awards. Вперше за всю історію конкурсу World Spa Awards український готель допустили до участі у конкурсі.

Executive_Suite_Living Room (1)

Допомогти стати найкращим в світі за версією World Spa Awards українським готелем може і кожен з читачів. Оскільки переможця оберуть шляхом онлайн-голосування.
Підтримати й долучитися до голосування можливо за посиланням: https://worldspaawards.com/award/world-best-medical-spa/2022
00017_SPA_Pool (1)

Авторські ритуали банного відпочинку допомагає відновити свій внутрішній ресурс. ⠀

“Бути в числі найкращих готелів з усього світу — це велика честь для нас та для України в цілому. Прагнемо популяризувати український бренд на всіх світових площадках, адже зараз про Україну повинен чути і знати кожен” — ділиться генеральний менеджер Edem Resort Medical & SPA Олексій Волошин.

DSC_6174--- (1)

Величні соснові дерева, спів пташок, свіже повітря та сила чотирьох стихій — тут ви заряджаєтеся життєдайною енергією.

2017_с1 03950

У вартість проживання входить сніданок, групові фітнес тренування, користування пляжем, SPA-зоною та бюветом мінеральних вод.

00009a_Suite_Bedroom (1)

Вигляд з вікна на сад або парк — те, що дозволить емоційно відпочити, розслабитись і перезавантажити свої думки.

*для участі в голосуванні достатньо авторизації через Facebook.