Як українським біженцям з Італії безплатно повернутися в Україну?

До уваги українців у Італії.

В Італії триває реалізація проєкту безкоштовних автобусних рейсів до України для тих українців, які від початку масштабного російського вторгнення знайшли прихисток в цій країні, а зараз хочуть повернутися додому. 

Найближчий  рейс відбудеться 6 липня, автобус прямуватиме з Турину до Львова. Відправлення о 12:00 від piazza Castello, lato teatro Regio. Для бронювання місць необхідно зателефонувати виключно до Call Center Emergenza Ucraina за номером +39  011 432 67 00.

Другий вільний рейс маршрутом Рим – Львів відбудеться 13 липня. Відправлення о 12:00 з автобусної станції вокзалу Tiburtina. Для бронювання місць потрібно зателефонувати виключно до компанії перевізника за номером +39 342 84 88 966.

Цей спільний проєкт реалізують Посольство України в Італії у співпраці з Почесним консульством України в Турині та благодійним фондом «Lo Specchio dei Tempi».

З Туріна та Риму вже шість таких автобусів з українцями вирушили до Львова. Зокрема, з Турину два автобуси відправились 27 червня, а з Риму – 1 липня.

Читайте еще: Грошова допомога для українців у Польщі від німецького фонду