Solidarna Paczka від поляків до українців

Акція «Солідарна Пачка»

У Польщі стартувала спеціальна акція “Солідарна Пачка”, метою якої є допомога біженцям з України.
Уже відсьогодні  на сторінці www.szlachetnapaczka.pl протягом трьох тижнів будуть з’являтися історії родин біженців з України. Кожен з нас зможе вибрати серед них сім’ю і приготувати для неї пачку, що відповідатиме їхнім індивідуальним потребам.

Наразі понад 460 волонтерів “Солідарної Пачки” відвідують сім’ї нужденних біженців по всій Польщі та запитують, якої допомоги вони потребують найбільше. Волонтери вже послухали понад 1150 історій сімей біженців і наразі відвідали понад 700 родин. Люди просять, наприклад, одяг і взуття на літо, бо взимку втекли з дому, а вже червень. Це можуть бути каструлі чи інші речі для орендованої квартири. Мовний курс, щоб почати говорити польською мовою та шукати роботу тут. Ноутбук або телефон, який допоможе дітям вчитися, а сім’ї контактувати з рідними. Ваучер на окуляри, бо старі під час втечі загубилися. Родини також часто просять купони для  продуктового магазину, щоб менше витрачати з домашнього бюджету.

Зверіть увагу, що сім’я не може самостійно зголоситися до програми. Щоб стати учасником програми Шляхетна Пачка про Вашу сім’ю має повідомити  третя особа (наприклад: соціальний працівник, роботодавець, друг з роботи чи вчитель дітей).  

Однак  найближчим часом на  сайті з’явиться форма для реєстрації родини — https://moja.szlachetnapaczka.pl/zglaszam/witaj  

Читайте также: «Мрія» повернеться до України!