Deutsche Bahn пропонує роботу для українців

Основний залізничний оператор Німеччини чекає на резюме українців.

Німецький залізничний оператор Deutsche Bahn пропонує працевлаштування та безкоштовні консультації, які зорієнтують українських біженців на німецькому ринку праці.

«Якщо вам довелося виїхати з України до Німеччини у пошуках тимчасового притулку і у вас виникли питання, як зорієнтуватися на німецькому ринку праці, ми пропонуємо вам безкоштовні консультації та варіанти працевлаштування як у компанії Deutsche Bahn, так і за її межами», — заявляє компанія у своєму повідомленні.

Консультації проводяться німецькою, англійською, українською та російською мовами. Зв’язатися з компанією можна з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 10:00, надіславши своє запитання на електронну адресу jobingermany@deutschebahn.com.

Крім того, у Deutsche Bahn працює безкоплатна гаряча лінія для консультації за номером: +49 30 29734949. Співробітники гарячої лінії володіють українською, російською, англійською та німецькою мовами – вони зможуть надати перші консультації із загальних питань та теми працевлаштування у Німеччині.

Читайте також: Де обміняти готівкову гривню у Польщі?