Дата останього безплатного потягу для українців до Німеччини

потяг

 Безкоштовний поїзд до Німеччини скасовують: дата останнього рейсу

Безкоштовний евакуаційний поїзд для українців із польського Перемишля до німецького Ганновера припиняє своє курсування.  Останній рейс відбудеться у цьому місяці.

Евакуаційний поїзд ходив маршрутом через день завдяки фінансуванню німецького уряду. Дістатися з Перемишля до Ганновера можна було з однією транзитною зупинкою у Франкфурті на Одері. Волонтери на вокзалі Ганновера завершують свою діяльність у тому числі. Однак можна буде самостійно звернутися до них за допомогою тут. Волонтери також заявляють, що згодом курсування евакуаційного потягу можуть відновити.

Також нагадаємо, що німецький залізничний оператор Deutsche Bahn пропонує працевлаштування та безкоштовні консультації, які зорієнтують українських біженців на німецькому ринку праці. Консультації проводяться німецькою, англійською, українською та російською мовами. Зв’язатися з компанією можна з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 10:00, надіславши своє запитання на електронну адресу jobingermany@deutschebahn.com.

Крім того, у Deutsche Bahn працює безкоплатна гаряча лінія для консультації за номером: +49 30 29734949. Співробітники гарячої лінії володіють українською, російською, англійською та німецькою мовами – вони зможуть надати перші консультації із загальних питань та теми працевлаштування у Німеччині.

Читайте також: Де обміняти готівкову гривню у Польщі?