У Дубаї запустять літаюче таксі!

Дубай открывается для иностранных туристов

ОАЕ продовжує дивувати!

Місцева влада заявила про те, що до 2026 року літаючі таксі з’являться на вулицях Дубая. Їх таксопарк базуватиметься на двох майданчиках біля найзавантаженішого аеропорту світу – міжнародного аеропорту Дубая.

Як повідомляють представники влади, ціни на аеротаксі «будуть у діапазоні цін на поїздки на лімузинах у Дубаї, можливо, трохи вищі. Прогнозують, що вартість польоту буде на 30% вищою, ніж поїздка на звичайному таксі. Зараз мінімальна вартість проїзду в таксі становить близько $3,25, а за кілометр шляху стягується $0,5.

Також нагадаємо, що в ОАЕ вже скасували плату в розмірі 270 дирхамів ($73) за ліцензії на алкогольні напої, які дозволяють людям купувати алкоголь для споживання вдома. Зниження податків вже набуло чинності та буде тестуватись протягом року.

Місцева влада Дубая сподівається, що такий крок підвищить привабливість емірату для іноземних туристів та цифрових кочівників, щоб конкурувати із сусідніми країнами, які також стягують високі податки на алкоголь. Туризм для Дубая є важливим джерелом доходу: кількість туристів зросла більш ніж на 180% у першій половині 2022 року порівняно з тим же періодом роком раніше.

Туристам, які зупиняються в готелях, не потрібно оформляти дозвіл на споживання алкоголю в номерах. Для тих осіб, які зупиняються в приватних помешканнях, потрібно подати заявку на безплатну 30-денну ліцензію на придбання алкоголю. Найлегше це зробити у двох основних постачальників алкоголю в Дубаї – MMI і African + Eastern.

Оскільки ОАЕ мусульманська країна, вживання алкоголю тут обмежено. Алкогольні напої можна розпивати у місцях вашого проживання, а також у спеціальних ліцензованих місцях: готелі, ресторани, бари та клуби, які орієнтовані на емігрантів і туристів.