Ефект ботулінотерапії: рекомендації косметолога Ольги Полак

рекомендації косметолога Edem Resort Medical & SPA Ольги Полак

рекомендації косметолога Edem Resort Medical & SPA Ольги Полак

Ольга Полак, керівник відділу естетичної медицини Edem Resort Medical & SPA, викладач естетичної медицини, тренер Ipsen та Innovaestetic, косметолог, дерматолог, експерт у сфері антивікової медицини, розповіла Chance for Traveller як підготуватися до першого сеансу у косметолога та ботулінотерапію.

Ольга Полак, керівник відділу естетичної медицини Edem Resort Medical & SPA

Ольга Полак, керівник відділу естетичної медицини Edem Resort Medical & SPA

Звичайно, я могла б пожартувати і сказати, що косметолога варто відвідувати з народження. У новонароджених дуже часто утворюються міліуми (білі вугрі) і саме через цю причину зустріч з косметологом може бути дуже ранньою.

У період статевого дозрівання, який у деяких триває все життя, також варто не забувати про лікаря, який допоможе слідкувати за станом шкіри. Проблема акне привчає розбиратись у косметичних засобах і послугах. Дозволяє отримати неоціненний досвід у боротьбі за здорову шкіру. Тому люди з проблемною шкірою виглядають молодше. До того ж вони виробили звичку регулярно ходити до косметолога, яка позитивно впливає на самооцінку, внутрішню гармонію та самосприйняття.

Найскладніше людям з хорошою шкірою. Адже саме вони приходять в 45-50 років з фразою: «Мені ще дуже рано робити ваші процедури! Я ніколи нічого не робила! От скільки б років ви мені дали?». І доводиться бути не дуже щирою, роблячи компліменти і пояснюючи, що багато косметологічних процедур не пов’язані з віком, а залежать від якості і стану верхнього шару шкіри, капілярної сітки, наявності пігментації, ступеня вираженості жирових пакетів, зв’язкового апарату, стану м’язового гіпертонусу, якості кісткового скелета і проблем із зубами.

Вік тут ні до чого! Починати треба вчасно: є проблема — треба вирішувати!

Як підготуватися до першого сеансу

Якщо це перша процедура, а не консультація, то лікар повинен попросити вас принести деякі аналізи. Список залежить від проблеми з якою ви прийшли. Як правило, це показники роботи печінки, жовчного міхура, шлунка, підшлункової залози і гормонів щитовидної залози. За допомогою цих даних можна визначити причину, через яку страждає шкіра. І лише після базових етапів можна розпочинати зовнішні процедури з обличчям. 

Для того, щоб відновити якість шкіри і її правильні пропорції, моїми фаворитами є:

 1. Мезотерапія
 2. Біоревіталізація
 3. Пілінги
 4. Лазерне лікування (пілінги, шліфування, видалення)
 5. Контурна пластика
 6. Ботулінотерапія
 7. Стек гілок ліфтинг (Aptos, Silhouette lift)
 8. Мезоніті
 9. RF-терапія
 10. SMAS-lift
 11. Колагеностимулюючі процедури (Sculptura)
 12. Клітинні технології (PRP, Regenera)

«Навіщо мені так багато?», — запитаєте ви. Щоб з усього списку обрати 3-5 процедур, які можуть дати максимальний результат за короткий термін та створити індивідуальну програму бьютіфікації, що і є заключним етапом.

«Нашумівша» ботулінотерапія

Ставлення до ботулінотерапії дуже сильно змінилось. Це техніка введення мікродоз для лікування підвищеного тонусу м’язів, яка значно розширює можливості застосування нейропротеїна. Лікар повинен мати багаторічний практичний досвід роботи з цим препаратом, тому що всі методики off label (не прописані в інструкції). І ви теж повинні знати це і довіряти лікареві.

Ботулінотерапія — це інструмент для моделювання

З цього необхідно починати будь-яку програму корекції. Для того, щоб «виставити» всі м’язи на місце і повернути їм правильні точки опори. Тільки тоді можна змінювати форму і додавати об’єм.

При правильному застосуванні грамотних методик, вчасно розслабляючи підвищений тонус м’язів нижньої частини обличчя, ми попереджаємо гравітаційний птоз (провисання м’язових тканин під впливом гравітації). Коли косметологи працюють з м’язами-депресорами, вони запобігають ранньому старінню обличчя. Як? Прибираючи сильний тонус жувальних м’язів, і як результат покращують якість сну.

Такі методики коригують утворення складок на шкірі, великих об’ємів м’язів й асиметрію обличчя. Вони створюють ефект ліфтингу і свіжості, при цьому не забирають на обличчі всіх зморшок. Все виглядає гармонійно.

Ботулінотерапія — процедура не віку, а показань вашої шкіри

Хочу відразу вас заспокоїти — це не токсин! А нейромедіатор — найбезпечніший, перевірений часом (більше 20 років застосування) лікарський препарат, який у зараз є одним з найефективніших в неврології. Його поява в естетиці спричинила приємний побічний ефект: при лікуванні косоокості виявилось, що зникли зморшки навколо очей. З цього моменту почалася ера нанотехнологій в естетиці.

Розмір часток, які знаходяться в препараті дорівнює 10 в мінус 9 степені. Він має високу спорідненість з нервовими закінченнями: тобто, куди б ви його не ввели, нейромедіатор буде шукати лише нервово-м’язове з’єднання. Його дії впливають на спеціальний білок, який передає сигнал до скорочення м’язів. Повноцінне відновлення цього механізму відбувається через 3-4 місяці.

З часом підхід до застосування препарату в естетиці змінився. Тепер це препарат молодих! Його рекомендують вводити при появі перших статистичних зморшок, з метою профілактики «шкідливої» ​​міміки, похмурого обличчя, втомленого вигляду.

Дуже цікаве дослідження про лікування депресії провели у Великобританії. Після курсу, було доведено, що лікування мімічних зморшок на обличчі знімає стрес. Тобто ваше благополуччя залежить від рівня задоволеності зовнішнім виглядом.

Ще один привід підвищити самооцінку — прибрати зайву пітливість! При повторних ін’єкціях від проблеми можна позбутись зовсім. Корекція бруксизму дозволить вам зберегти емаль зубів, розслабити підвищений тонус жувальних м’язів і подбає про нижньощелепний суглоб, і як результат ви отримаєте прекрасний овал обличчя.

Якщо у лікаря практичний досвід роботи з препаратом більше 10 років, то у його арсеналі будуть голлівудські методики: мінімальні дози, множинні ін’єкції, так звана техніка «мокрої голки» по м’язовому полотну.

Читайте еще: Уход за кожей и волосами после родов — рекомендует Олеся Стефанко