Відпочинок з дітьми: Джамала розкриває свої лайфхаки

Отдых в Турции: Джамала поделилась своими лайфхаками

Переможниця «Євробачення» Джамала розкриває сімейну сторону свого життя.

Вихідними видатна українська співачка Джамала святкувала свій День народження. Доєднуємося до загальних привітань та розповідаємо, які секрети подорожей з родиною зібрала співоча зірка. Оскільки вони істотно можуть полегшати туристам переліт з дітлахами.  

Для відпочинку зіркова родина часто обирає мальовничий Мармаріс. У відпустки вони вирушають без няні, тому Джамала зазначає, що в такі дні вранці їй, звісно, ​​не вдається довго спати, але це лише привід, щоби раніше вирушити на море. При цьому співачка не забуває ділитися яскравими кадрами в Instagram та лайфхаками, які можуть полегшити переліт.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Island ? ? ⠀ #Maşallah

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Що ж рекомендує Джамала?

  • Валізи бажано брати стільки, скільки дорослих людей! Дитячі валізи, які начебто мають брати діти — цей варіант не працює. Спостерігала, що в результаті це лише зайвий тягар для дорослих.
  • Як щодо самого пакування? Оберіть кількість речей, яку бажаєте, однак потім залиште рівно половину.
  • Возик обов’язково має легко розбиратися – ліктем, ногою – важливо, щоб одним натисканням.
  • У ручну поклажу я беру рюкзак. А в ньому все найнеобхідніше для двох дітей, аптечка, памперси із запасом.
  • Не забудьте про легкий перекус — печиво, яблука, банани.
  • І завантажте більше мультиків на свої гаджети.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Виживуть лише батьки! Найскладніше у дні — це пережити ранок. Коли починається ранок, перша думка — «ні! Навіщо це все? Я хочу спати!» Немає сил. Всі кричать. Всіх треба помити, почистити зуби. Приготувати сніданок. Таке відчуття, що ти не просто без сил, а у тебе їх і не було ? Де їх взяти? ⠀ Але потім нічого. Поступово починаєш оживати. І найприємніше в цьому, звичайно, — море! ? Воно згладжує все, навіть уривчастий сон, який триває максимум дві години. (Так, вночі я сплю по дві години. А вдень, якщо вдасться урвати годинку, це прям щастя!) ⠀ Скаржитися не буду, але ситуація така: всі мріють про сон, але рятує тепле чисте море, прозоре, як сльоза. На березі безлюдно, нікого немає. Відчуття, що на цьому острові не було ні вірусу, ні карантину, а тільки чути звук цикад. Невеличкий рай! Все можна пережити, коли є море. І це щастя! ⠀ Всім гарного дня! ? ⠀ #Maşallah #seaside

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Джамала впевнена, що відпочинок з дітьми у  Туреччині — це гарне рішення  для перезавантаження. При цьому  співачка рекомендує мати також і багато терпіння.

Читайте також: Яка країна запровадила онлайн-візи для українців?