«Тепле світло у сучасному мистецтві» — виставка в готелі Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Мистецтво преміум-класу

На виставці представлена ​​колекція робіт відомих художників Сейшел, таких як Леон Радегонд, Даніель Додін, Зоі Чонг-Сенг і Егберт Мардей, які раніше виставлялися на Венеціанській бієнале.

Дебютант виставки – Крістіан Олів’є Саві. Еклектик Паоло Кіпао, скульптор Алсід Лібанотис, мультимедійний художник Джастін Редді та Мала Рама, що зображує природу Сейшельських островів, також представили свої твори.  Посетителі зазначають, що наводяться на роздуми роботи Крістін Четті-Пайєт, що видається автором статей про ролі жінок у суспільстві та культурі, а також неоімпресіоніста Джеймса Агріколя. Тут також представлені роботи Річарда Скаррі – вигравіровані на дереві зображення Сейшельських островів.

Мистецтво в Hilton Seychellas Labriz Resort & Spa

Організатори хочуть надихнути гостей острова Силует відвідати виставку та одночасно підтримати місцевих майстрів, створивши платформу, де їхні роботи та креольська культура можуть бути представлені міжнародній аудиторії. Відкриття виставки передував успіх місцевих художників, які минулого року представили свої твори в готелях Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa та Mango House Seychelles LXR Hotels & Resorts.

Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa