Яка країна запровадила онлайн-візи для українців?

Країна готова приймати ще більше туристів з України.

Влада В’єтнаму заявила про зміни у візовій політиці, за новими правилами громадяни багатьох країн, зокрема України, можуть подавати заявки на онлайн-візи.
Нове правило спростить та покращить процес візового оформлення віз для мандрівників з усього світу, хто їде до В’єтнаму. Раніше українцям потрібно було запрошення вартістю $50-200, вже після отримання документа можна було оформити візу по прибуттю в аеропорт за $25. Тепер не потрібно слідувати алгоритму, тому що все можливо зробити онлайн.

Вже працює новий онлайн-портал для оформлення e-visa, де мандрівники можуть заповнити заявку та надіслати її в електронному вигляді без додаткових дій. Оформлення візи на одну поїздку терміном до 30 днів коштує $25, мультивіза до 90 днів – $50. Заявки розглядатимуть три робочі дні.

Для подання на візу необхідно портретне фото 4х6 см, фото сторінки з даними закордонного паспорта та заповнити анкету.

Як отримати візу?

  • Заповнення анкети

Після отримання доступу до веб-порталу електронних віз Департаменту імміграції В’єтнаму або Національного порталу державних послуг Міністерства громадської безпеки для заповнення особистої інформації в електронній візовій анкеті: завантажити портретну фотографію та сторінку з даними паспорта. Після цього система надасть унікальний електронний код.

  • Проведення оплати

Необхідно покрити візовий збір на рахунок веб-порталу електронних віз або на Національному порталі державних послуг або Порталі державних послуг Міністерства громадської безпеки після отримання електронного коду від імміграційного органу.

  • Отримання результату

Під час подання заяви на отримання електронної візи можна скористатися кодом електронного досьє для перевірки статусу на веб-порталі електронних віз, після чого для друку електронної візи.

Вьетнам

В’єтнам відомий своїми пляжними курортами, річками,  пляжами,  будійськими пагодами.

Читайте також: «Тепле світло у сучасному мистецтві» — виставка в готелі Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa