#hospitalityhelps: розміщення в готелях для українців, яким потрібна допомога

CFT продовжує допомагати українцям, які тимчасово вимушені шукати притулок в інших країнах.

#HospitalityHelps («гостинність допомагає») – ініціатива, що має одну мету: надати тимчасовий притулок в готелях для сімей з України, які вимушені були покинути країну через війну, яку розпочала росія. 

Сервіс надає доступ до 393 топових готелів у 42 країнах світу (HiltonAccorIHGMarriotRaddisonRubyDorint), а також:

– Безкоштовне розміщення в готелях.

– Онлайн-бронювання після реєстрації.

– Максимум 5 ночей.

– Цілодобова підтримка трьома мовами (українська, російська, англійська) українськими біженцями, які були успішно розміщені по програмі #HospitalityHelps.

– Обов’язково в отелі показати: паспорт України (або інший документ, що підтверджує громадянство та/aбо проживання в Україні).

Як подати заявку

Щоб подати заявку на номер зайдіть на сайт hospitalitysupport, натисніть на кнопку «Мені потрібна кімната». Відкриється форма заявки. Заповніть форму. Щойно ваш запит буде схвалено (зазвичай протягом 40 хвилин), ви отримаєте електронний лист на вказану вами адресу електронної пошти. Після цього ви можете увійти та перевірити наявні кімнати в готелях в різних містах.

Як забронювати кімнату

Увійдіть у свій обліковий запис на hotelsupport.org. Зробіть нове бронювання та шукайте вільні кімнати у доступнихт готелях. Ви отримаєте 5 монет, за які ви зможете забронювати 5 ночей в одному або кількох готелях по дорозі. Типове проживання включає двомісний номер, розрахований на двох дорослих. Будь ласка, уточнюйте в готелі безпосередньо, чи пропогують вони додаткові ліжка для малят та діток, номери для людей з обмеженими фізичними можливостями та чи дозволено розміщення домашніх тварин.

Як дізнатись, про підтвердження бронювання

Після того, як ви забронювали номер, ви отримаєте автоматичне сповіщення на вашу електронну адресу. Ви повинні пред’явити цей електронний лист – разом з українським паспортом або посвідченням особи (або підтвердженням місця проживання або статусу біженця в Україні) після прибуття в готель.

Що робити, якщо не встигаєте прибути вчасно

Якщо ви приїдете пізніше запланованого або не прибудете зовсім, будь ласка, якнайшвидше змініть або скасуйте реєстрацію. Це дозволить іншим людям, які тікають від війни, переночувати в номері, і ви не втратите свої монети.

Чи можна залишитись довше, ніж на 5 днів

Ні, не можете. Оскільки з’являться нові хвилі людей, які тікають від війни, їм також знадобиться тимчасове житло. Використовуйте ці 5 днів, щоб виспатись та спланувати наступні кроки.

Що робити після проживання в готелі

Скажіть спасибі людям, які вас приймали. Ви також можете поділитися своєю історією та відгуком, надіславши її на адресу hospitalityhelps@museumbooster.com.

Анкету можна зареєструвати тут.

Сайт hospitality-helps.org

#HospitalityHelps  («Гостеприимство помогает») – инициатива, у которой одна цель: предоставить временное убежище в отелях для семей из Украины, вынужденных убегать от войны в родной стране.

Cервис объединяет семьи, спасающиеся от войны в Украине, с отелями, предлагающими бесплатное проживание во многих странах.

Важная информация

– Бесплатное размещение в отелях.

– Онлайн-бронирование после регистрации.

Максимум 5 ночей.

– Круглосуточная поддержка на трех языках (украинский, русский, английский) украинцами, успешно размещенными по программе #HospitalityHelps.

– Обязательно в отеле показать: паспорт Украины (или другой документ, подтверждающий гражданство и/или проживание в Украине).

Подать заявку можно здесь